» »

Kako pritrditi plex steklo na ohišje

Kako pritrditi plex steklo na ohišje

misso ::

Doma sem izrezal zgorno stranico od ohišja in dodal plex stekol. Zdej pa nevem kako bi pritrdil plex steklo. S silikonom verjetno odpade ker bom verjetno kmalu spet ohišje pobarval. Z vijakim pa nevem s kakšnimi(al se naj vidijo glave od vijaku, al ne, itd pa kej bi jih pritrdil), tako da s predlogim na plan

Prilagam slikci



strictom ::

S tistimi okranimi vijaki. Imajo neke veliki in dokaj fletne glave. Skoraj v vsake bolje založeni trgovini jih dobiš. Če ne tam pa na cool-pc.org.

Priporočam slednje.

EDIT: Neostik bi ti prilepil pleksi na ohišje samo ga nebi več dol spravil.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

misso ::

Hvala za predlog, sam mislim da bilo bolje da bi imel kake bol majše glavice.

steev ::

Slikon je čist ql. Ko drži, drži. Ko pa hočeš dt dol, ga pa z majhno silo odlepš.

Aja, upam, da je na pleksiju zaščitna folija, kern e zgleda niti malo lepo. Ohišje pa pobarvej
:|

misso ::

Ja še v foliji je :8) Dokler celega ohišja nedokončam nebom nič dol folije jemal sem se že naučil. Verjetno bom kar pri vijakih ostal. Sam koliko vijakov bi rabil. $ bi jih bilo zadosti?
Na vsaki stranici na sredin po 1 vijak. Kaj pa ko eni dajajo gumo okol robol od ohišja se to sploh splača dati in kje se jo lahku kupi.

lp misso

Nejc Pintar ::

Te gume so tako/tako
mora biti vse precej natančno da izgleda dobro
Lahko je biti prvi, če si edini!

DimmniBurek ::

navaden prozoren silikon daš, pa še dol se da spravit, mašino pa prebarvej ker je grda in vsa odrsana
There Is No Stronger Drug Than Reality

Grimlord ::

Lahko uporabiš tudi dvostranski lepilni trak (tesa), na robe samega izreza na stranici pa lahko daš gor izolacijo od kakega kabla. Zgleda kr lepo.

S silikonom bi tudi šlo. Z vijaki pa so stvar okusa. Če nisi prepričan če bi silikon ali oni trak držal pač daš vijake. Kolko sem gledal, 8 vijakov bi blo zadosti pomoje
.
To kar si omeno z gumo mi sploh ni všeč. Narejeno pa je na tak način kot vetrobransko steklo v avtomobilu. Lahko pa to kupiš v kompletu, kar pa odpade glede na to da imaš plexi že izrezan. Če hočeš takšno gumo, jo pač posebaj kupi.

aja btw, praske na ohišju zgledajo obupne ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

misso ::

Po sej verjetnosti bom uporabil vijake z uno matico ki ima bunko, Prišraufal bi ga pa 4 saj mislim da bi bilo zadosti. Te praske so pa nastale zato ker nisem nič merkal na ohišje kaj delam, pa še gruntal sem kako naj izrežem stranico.

Kakšne barve notrajnosti in zunanjosti mi priporočate.



Pa še nočna res bol slaba kvaliteta

@ljash ::

Kaj maš to fructalov gosti sok v rezervoarju? :)
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

misso ::

Mal rdeče barve (cool-pc) in UV aktivna barva zelena :D

Grimlord ::

Barva vode je res kot nek gosti sok.

Pa ko si plexi okno rezal, bi lahko naredil npr. večjo odprtino, da bi se cpu blok boljše videl...
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

misso ::

Sej zato sprašujem kaj bi lahko popravu preden izrežem plex in pobarvam, To da se mora vidit cpu bom verjetno naredil.

Še kakšni predlogi

lp misso

DimmniBurek ::

Pobarvej to grdo oravsano kišto no:|
There Is No Stronger Drug Than Reality

strictom ::

Zelo, zelo slabo si izrezal luknje.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

DimmniBurek ::

Ma dej kupi si novo kišto pa dej enmu ku se mu da zrezat, ker to je res gadno, pa sory za kritiko sam tko je
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus Real Silent ventilatorji se dobijo tudi pri nas

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
193689 (2909) bajker
»

Kaj kupiti; 2* SATA--> RAID 0 ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
101095 (986) misso
»

Moj mali comp

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5816 (783) misso
»

Hlajenje GF4 Ti 4200 128 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
837681 (5941) DjTonic
»

Vgradnja veeelikega radiatorčka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482390 (1226) burkiburke

Več podobnih tem