» »

XP user switch

XP user switch

matevzm ::

Je to samo moja testna verzija (naj bi bila koncna, a kje to pogledati?) ali driverji?
Switchnem iz enega userja, prijavim drugega. Ga odjavim in dobim blue screen, a ni podatka, kdo ga je zakrivil. Poskusil na 2 masinah, skupnega jima je samo Teles kartica (ena je ISA 16.3, druga PCI). Se to se komu dogaja. Upam da ni driver, ker ne vem, kdaj se bo Teles spravil na driverje (ce se bo).

andrej ::

hm, cudno. si probal z drugimi driverji za graficno?

Paramedic ::

Tole se tut nanaša na user switch: a se da naredit, da ne prekine povezave?
End transmission.

andrej ::

da, obstaja registry key, ki sem ga povedal v enem prejsnjih postov... zdaj ga ne vem na pamet... Je pa nekaj v zvezi RasDisconnect...

matevzm ::

Pri sebi sem naredil ugrade in mozno, da so bili kaksni driverji stari. Ampak razen za Teles in bt878 nisem dobil opozorila. Ati je zamenjal driverje.
Na drugem racunalniku je bila nova instalacija. Edini driver, ki ni bil prilozen, je bil hpt366. Ostali driverji so bili originalni (tudi Matrox graficna), bt878 ni bil instaliran.
Edina skupna tocka je hpt (a je en 370 in en 366, pri prvem je dodatni, v drugem sistemski disk) in Teles (isti gonilnik, kartici ISA non-PnP 16.3 in S0/PCI).

OrlyTM ::

Jest XP-jev na HPT krmilnik nisem mogu instalirat. Tko da je lahko problem tu nekje.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

matevzm ::

Meni jih je uspelo, resda z nekaj vajami. Nova instalacija je bila narejena na bootable in sistemski disk, prikljucen na hpt366 na BP6. Tista stara vaja z F6 nato pa izbiro particije.
Moja masina ima pa hotrod hpt370, zanj ima xp svoje driverje in ni bilo problemov, pa se sistemski disk ni.Tudi zato bi bil po moje hpt tezko. Ceprav so Highpoint ena tesla, kar se driverjev tice. A v principu bi tak velik fehler moral MS najti.
Bolj verjertno se mni zdi Teles ISDN. Ima programcek/driver tezave s kazanjem statusa linije v drugem userju. Bom poskusil danes odstraniti driver.

matevzm ::

Diverj je bil. Teles se je usul. Ce hocem TV outy, moram dati gor ATIjeve gonilnike. Ki so naslednji na vrsti. Zadeva brez Telesa prezivi logout enega userja, pri ponovnem loginu prvega pa ATI (to pot vsaj pise da je bil ATI) naredi moder zaslon. Ocitno ne bom kaj dosti preklapljal userjev.

Paramedic ::

Mene je HPT370 zajebaval, tako da ni hotel po tistem starting windows nadaljevati. Ampak to samo, če sem uporabil F6 in najnovejše HPT driverje. Če nč nism prtisnu F6 ali če sem dal starejše, je pa zagrablo. Ampak razlika v hitrosti med HPT in MS gonilnki je VELIKA - v prid HPT.
End transmission.

matevzm ::

Raje prezivim malce pocasnejse driverje, pa da delajo. Ce ni durgega, so mi HPT gonilniki unicili kar nekaj CDjev, ker nimam burn-proofa. Rajsi pocasneje, pa da lahko normalno delam.
Trenutno so na mojem spisku biserov driverjev: HPT (od 1.0.3b ni bilo vec dobrih driverjev), ATI (se pa boljsajo), Teles (redko se spravijo posodabljati driverje, nekje je se en hrosc), Umax (he, he to je bila zabava iskati driverje za en scaner nekoc..). Plus bi rekel trenutno samo Realtek, imajo dokaj nove driverje, celo WHQL.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem modificiran BIOS za Abit BE6

Oddelek: Navijanje
151539 (1390) Mr Hilter
»

Abit BE6II (HPT366) in IBM DTLA

Oddelek: Pomoč in nasveti
141763 (1549) bastadu
»

>> HOT ROD 100pro << Uporabil kdo ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151371 (1193) MUC
»

HPT366 kontroler

Oddelek: Strojna oprema
121481 (1303) Siluro
»

DMA

Oddelek: Pomoč in nasveti
111523 (1310) ||_^_||

Več podobnih tem