» »

Hackerji kje ste ?! Sistemske napake...

Hackerji kje ste ?! Sistemske napake...

damac ::

Mam MS 815E PRO plato, PIII-800 procesor. Kar naprej pa se mi pojavljajo problemi in sicer blue screen-i in ala explorer napake, napake registra, zamrzovanje sistema...;((Procesorja nimam drucga da bi probal. Procesor se ne segreva preveč, tko da temperatura ni vzrok ! Je pa res, da imam kr en kup naprav (printer,web-kamera,skener,miška, modem) prkloplenih preko USB-huba na računalnik ! Je mrbit v hab-u problem (ima svoje napajanje) !
Je možno, da se težave pojavljajo zaradi prešvoh napajalnika ? (Moj je 250W) Je pa res, da je poleg zgoraj naštetih naprav prkloplen še prenosni disk, pekač in navadni CD-rom !
Vsem hvala za odgovor !

tonic ::

ja, na tvojem mestu bi najprej zamenjal napajalnik

ABX ::

Ej stari jaz se ne morem povezat na internet, nekaj v zvezi z napačnim geslom mi teži. Aja imam 500W napajalnik.



Menjaj napajalnik.


brbl
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kockish ::

Ni nujno, da je napajalnik kriv.

Jaz imam recimo 235W in imam:
Abit KT7A
TB 1100 (+Volcano2)
Voodoo3 3k
mrezna
dvd dekoderska kartica
sb live!
disk ibm IC35
dvd
cdrw
cd-rom
isdn pro ta & tiskalnik na usbju

...in vse dela kot urca!

Binji ::

Jst mam pa 250W napajalc in morm svojga TB 1GHz gont na 885 drgaci se mi sesuva vsake 5 min!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

damac ::

Prele sm ugotovu, da napajalnik sploh ni 250W ampak 200 W :D
Poleg tega sem pa še pozabu, na mrežno kartico in SB Live ! Grafična je pa Asus-ova V 7100 COMBO BOX ! Pa da ne pozabim povedat, prenosni disk je v RACK-u, na katerem je ventilator ! |O

Za napajalnik je zdej zihr, da ga morm menjat ! Je pa res tud to, da sem si na danasnji lep dan vzel malo casa in se igral z vsem mogocim foram, odklaplu vse mogoce komponente in prisel do zakljucka, da je pa morda vendarle le procesor... ?!

:(

cyber ::

Napajalnik nabav močnejšega jaz uporabljam kar dva 235 W ter 300W...na enega imam priklopljene vse ventilatorje na drugega pa plata,cdrw, cd rom, disk ter disketnik,sicer men laufa cel dan in brez blue screenov in težav

Boško ::

Tako ti je kad navija bohorc!:D

L.p.

miranpozar ::

Tvoji simptomi so lahko posledica slabega RAMa, plate ali diska! Malo težko boš ugotovil kaj je če nimaš pri roki nadomestnih delov, da se malo poigraš.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Sodom ::

Ne... iste probleme sem mel... veš kaj škodi v večini primerov... DRIVERJI... zato v XPju so "statični driverji", da sistem ne blokira...
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

damac ::

Driverji zihr niso, ker mi zadeva bluzne že ko nalagam Windows-e ! (Program je izvedel neveljavno operacijo ... )
Po mojem je procesor oziroma plata !
Možnost diska, bi skor izklopu...ne vem no !

Maximus ::

chedo: mejbi je sla mamaplata.
Fotru se je u službi računalnik na podoben nacin sesuvu in stalno šteku. Pa sm mislu da je z winsi kj narobe pa jih dam ponovno gor in isto sranje (aja fotr ga je ene 10 x pelu na servis pa so rekl da je vse kul (podjetja ne bom imenoval)), no pol sm mu reku naj fura v neko drugo podjetje (megahit) in tam so ugotovil da je mamaplata fuč. Tko da probi nekam nest pa naj ti pregledajo.

LP!

Mr.B ::

Jaz imam isto plato z 250W napajalnikom , gor imam obeseno oy konfiguracija :
PIII 700 @933
2x Pc133 128 MB RAM
2x HDD 15 GB IBM
1x DVD
1x CDRW
1X GForce 2
1x TV/tuner
1x Creative Live Value
1x USB ISDN modem
5X Ventilatorjev + Dragon orb 3
Sistem Win ME + Win2k

Do sedj nisem imel nobenih tezav.Tezava je bila le y Live kartico , pa sem dal gor popravek ter nato yamenjal slot te kartice , ker mi je vedno delala tezave , ko sem dal inf-o update gor.
Drugo te\avo mi je naredila strela , ki mi je skurila en USB kanal , tako da mi pri obeh sistemih kaze neko neznano napravo ?

Rekel bi da imas tezave y gonilniki , lahko bi bil sicer napajalnik , ampak so naprave USB , ki pa ne porabijo prevec napajanja , samo ne poyabi da ne smes mesati naprave ki uporabljajo ti power bus , potem loci zadevo in daj na vsak kanal svojo .
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

PS :
Izklopi vse iz USB-ja ter nato priklaplaj posebej po eno napravo in testeraj.
In ce ti neha zajebavati , bos vedel saj katera naprava ga serje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716437 (8476) Vlad Tepeš
»

Ali bo dovolj moci?!?!?

Oddelek: Strojna oprema
341967 (1331) Matek
»

Ko 500 W ni dovolj

Oddelek: Novice / Modifikacije
102199 (2199) OChack
»

preobremenjen NAPAJALNIK

Oddelek: Strojna oprema
101092 (884) cekr
»

avtoradio

Oddelek: Na cesti
182696 (2458) MadMax

Več podobnih tem