» »

Poceni Epson Stylus Color 680 Kartuse

Poceni Epson Stylus Color 680 Kartuse

Tr0n ::

Tisti, ki ste sprasevali za cenejse 680 kartuse. Sedaj se dobijo. Vendar je zadeva malce komplicirana.

Kupit si morate Jet Tec Startup kit (okoli 9K). Notri imate eno barvno, eno crno kartuso, restarter in kljuc. Ko ste porabli katerokoli originalno kartuso (z cipom), ga s pomocjo kljuca odstranite, ga daste v restarterja, ki vam ga resetira in ga nato pritrdite na Jet Tec kartuso. Voila in zadeva dela. Potem ko kartuso porabite, spet vzamete dol cip, ga resetirate in pritrdite na novo Jet Tek kartuso. Tako lahko uporabljate en cip v nedogled.

Razlika v ceni? Crna Jet Tec kartusa je okoli 3k SIT (originalna 9K), barva Jet Tec je 4K SIT (originalna 7K).

kn3z007 ::

Tron: če daš za tiskalnik 40k SIT se mi zdi zelo nesmiselno, da bi potem kupoval tako poceni kartuše. Tiskalnik je namreč odličen, sploh zaradi resolucije in velikosti (oziroma majhnosti) pike. Če bi potem za tak tiskalnik kupoval neoriginalen potrošni material se ti bo to slej ko prej vrnilo. Če ne drugače tako, da boš uničil glavo tiskalnika. Ko boš potem plačal za servis boš ugotovil koliko si privarčeval. Poleg tega si tudi izpisa nista niti približno podobna. Govorim seveda o izpisu na posebne medije, ne na navaden papir.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

OldSkul ::

Jaz to že vem 1 mesec in dobro se obnese!
Samo priporočam vam lahko to!

miranpozar ::

40.000 SIT? Jaz sem prodal enega novega za 15.000! Sem se zajebal ali kaj?!?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

OldSkul ::

:O:O:O
To je odločno premal.Zajebu si se ni kaj!

kn3z007 ::

Miran poglej na www.repro.si in si malo oglej cene. Če si prodal 2 star tiskalnik za toliko denarja je dobro. Če si prodal novi model za toliko denarja,...hm...
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Tr0n ::

kn3z007: brez skrbi. crnilo v teh kartusah je dovolj kvalitetno za uporabo in v nobenem pogledu ne skoduje sami glavi tiskalnika.

DamoskinoS ::

Kje bise dalo dobit še za HP Desk Jet kartuše po tako nizki ceni?!Če sploh so?:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514396 (8976) matej5734
»

Kartuša

Oddelek: Kaj kupiti
6943 (888) dulem
»

Barvno printanje in Epson C20

Oddelek: Pomoč in nasveti
7838 (777) Predator
»

EPSON KARTUŠE

Oddelek: Pomoč in nasveti
5903 (804) Tjulenj
»

ponovno polnenje kartuš

Oddelek: Strojna oprema
207503 (7172) Brane2

Več podobnih tem