» »

Kam v PC vlozit 200ksit??

Kam v PC vlozit 200ksit??

1
2
»

Racunalnik ::

Nic nimam prevec denarja,ampak imam pac moznost dati v PC.Ce bi mel kam drugam dati ta kes bi ga sigurno dal.

Sej nebom nic kupil,ampak bo sel kes v luft.

Jan987 ::

ce ti je tolk do monitorja pač kupi monitor.

Kje pa si dobil tak keš da ga ne moreš dat nikamor drugam?

perci ::

kup še en računalnik in ga prodaj - tako keš ne bo šel v luft

mtosev ::

LOL
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Myth ::

Meni se pa samo dozdeva da se hoče norca z nas brit, ni pa opazil, da iz samega sebe to dela. Jaz rečem samo: svašta... Keri človek ne ve kam z denarjem?? To je že res malce absurdno vse skup. Še tisti ko majo milione vedo kam z denarjem...

Sicer pa s(m)o ti že vsi povedali kaj naredi. Zdaj pa se odloči in ne jamraj več o tem.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Loki ::

vprasaj se tole: zakaj bi hotel nadgraditi komponento x? kaj bi s tem zares pridobil (ego ne steje), tako uporabnisko kot performancno?

ce ne ves kaj, pusti pri miru ali upostevaj percija.

Racunalnik ::

Res nevem kaj se nekateri bunite in ropotate,kaj vas briga moj denar,100x sem ze povedal,ena firma mi je dolzna kes in iz tega kesa lah preko 2 stacun kupim kej za pc.A je res treba tako natacno napisati,sej sem napisal da imam moznost dat v pc,to pa ne pomeni da se zajebavam in da imam v zepu 200ksit katere nevem kam bi jih dal.

Racunalnik ::

A tm v eni drugi temi k se kupuje 24" dell pa ni nobenega efekta glede denarja?Pa ga je se vec kot mojega.

DominusSLO ::

moj glas gre za 2 raptorja v raid0-to bi se poznalo ful za moje pojme...
če pa potrebuješ nov, večji monitor, tle sploh ni dileme

ShowDown ::

De podpišem pod ta post. Hitrejši disk.

BigWhale ::

Meni daj, bodo CPU cikli precej bolje izkorisceni in ponucani za kaj bolj pametnega kot pri tebi... ;>

mtosev ::

hehe >:D :D :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

tiborrr ::

Poznam to finto, ko ti je kera firma dolzna denar. Enostavno gres v stacuno, si kupis laserjet na dobavnico in ga prineses firmi, ki te nateguje. To je naredil foter, ko so mu bili dolzni ~ 100k, si je sel takrat po hudo dobrega LaserJeta 5L za 90k in jim prinesel racun. Tistih 10k pac pozabis, jebiga. Bolje ista nego nista, a? :))

Moj glas gre v 2x 74GB Raptor SATA. Če pa rad eksperimentiras, pa se zmeni z Cool-PCjem, naj ti pripelje Asetek Prometheia (komplet kit za kompresorsko hlajenje, od oka 500USD).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

burekar ::

A tm v eni drugi temi k se kupuje 24" dell pa ni nobenega efekta glede denarja?Pa ga je se vec kot mojega.


A svojega monitorja pa ne bi prodal in kupil tega Della?
Z DDVjem stane kolikor vem 260k, ce ti je trgovina dolzna lahko pa ja se odstejete DDV. 24" je prazaprav ze sanjski monitor...
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Gwanaroth ::

Dodaj še nekaj lastnega denarja in si kupi laptop.
Lights often keep secret hypnosis..

Racunalnik ::

O laptopu sem ze razmisljal,sam bi rabljenega full dobrega dobil,v stacuni pa kake necove 1.3centrinote.

Kdo pa zastopa ta dellov monitor pri nas?Pri 20"in naprej sem opazil da pika nivec 0.25 ampak 0.27 mm,da ni to nategovanje.

Kaksno je pa to kompresorsko hlajenje?A je ta zadeva neslisna?Mal je pa vseeno drago 120ksit za skatlo.

fosil ::

Gleden na to da praviš, da ti zmanjkuje placa in ne maraš CDjev bi jest reku, da si kup en raid kontroler z hardwersko podporo raid5 in pa še 4 200g diske (recimo da vzameš kontroler ki podpira 6 diskov). Z raid5 dobiš hitro branje in pisanje, poleg tega pa varnost (tud če ti 1 disk crkne ne zgubiš nobenih podatkov). Je pa res da kontrolerji z hardwersko podporo raid5 niso glih pocen, pa "žrtvovat" morš prostora za disk, torej če bi mel 6 200g diskov bi mel 1tb placa. Problem prostora rešen za kr neki cajta ;) , poleg tega se na rabš bat za podatke...

Jan987 ::

ja sam to bi ga pršlo že skor celo ceno!

d0rK ::

LaCie 500 GB


Mmmmm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

cune ::

js bi si kupu tv kartico za sprejem digitalnih sat programov. res pa da pride že za okroh 70 eu + kar porabiš za krožnik in ostalo.imaš pa nekaj 100 programov... ekran pa imaš že kar velik čeprav še večji...

druga stvar, pa bi si poštimal hlajenje, da bi blo neslišno in hladno. sej ni potrebno da so temprature pod ničlo al kej takega. bedarija če mene vprašate. naj bodo v mejah normale.

tretja stvar pa bi bla miška, tipkovnica

četrta pa en malo večji usb ključ

to se vse dobi v trgovini z računalniki...

Loki ::

kupi se en racunalnik in ga prodaj. pika.
pa glej, da bodo dobre komponente notri (da ne bos prevec na zgubi). ker je cisto brezveze nadgrajevati nekaj takega, kot imas ti.

alpa prodaj vse skupaj in kupi recimo dell/ apple notebook 17".:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

[MYTiX] ::

Vprašej frende al pa sorodnike če rabijo nov comp. Če ga , naj ga kupijo prek tebe. Ti dobiš $, ki ti ga je firma dolžna, sorodnik pa PC po normalni ceni.
podpis
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NAJHUJŠI možni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
422605 (1910) boštjan
»

Nakup novega računalnika - predračuni, lepo prosim za pomoč (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1627416 (5507) CaqKa
»

Kakšen računalnik za nekje 400 jurjev?

Oddelek: Kaj kupiti
371722 (969) JustVi
»

Kako se vam zdi tale računalnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
663436 (2591) Eru
»

timingi 2.2.2.7 na hyperx 3200 ne delajo niti na 190FSB*10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
663820 (3136) boštjan

Več podobnih tem