» »

zmrzovanje računalnika

zmrzovanje računalnika

mare7 ::

zdravo..nekaj me zanima..mojemu prijatelju se po nekaj minutnem igranju igric zamrzne računalnik...kai bi lahko bilo narobe??..računalnik dvomim da je ki je dober..tako da prosim pomagajte

:)

-----------------------
popravljam naslov, premikam v ustreznejši oddelek - P

mojsterleo ::

Tole vprašanje si postavil v napačno izbo.

Kakorkoli že, problemov je lahko cel kup različnih.
Najbrž kakšno pregrevanje strojne opreme (zadnji teden so dnevi že kar pošteno vroči kar se pozna pri temperaturi PCja), lahko je kakšna nezdružljivost strojne opreme, težave z gonilniki za grafiko, zanič ram itd.

Objavi celo konfiguracijo pa bomo vidli...

mare7 ::

hmm..vem ja..nisem vedu kam dat..:D

aha..ok..bomo kai probali nardit...tnx useeno

:)

Pyr0Beast ::

Pr prijatlu sem glih včeri rihtu mašino s podobnim primerom. Na koncu smo pogruntal, da konektor na grafi za napajanje sploh ni bil prikljopljen. >:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Nekra ::

ej men zmrzuje tko že ene pou leta.tko da kšna vročina ne more bit,prej mi je pa kšn let al mau mnj lepo delu.pa ponavad sam k je ful obremenjen (k sm kšne igrce igrala k jih zdj ne več al pa k zipam kšne velke datoteke,pečm,printam,uporablam programe kot je real player al pa picassa k ti pač sortira uso musko/slike al pa sam odprem my shared folder sam to zdj ne več k sm zbrisala use kar sm mela not,okol 5 al 6GB).in se res neda nč druzga k da restartaš :/ učer je frend probu formatirat pa se tut to očitn neda k zamrzne medtem ko se nalaga setup winsov...sva probala ene 10x,ni šlo.tko da če kdo ve kaj bi se dal še narest...prosm :O

Pyr0Beast ::

Zanič disk, resno pregrevanje, skoruptani BIOSI, spori strojne opreme. Preden se inštalira vse nepotrebno pobrati/odklopiti iz kompa.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

strictom ::

Meni se isto dogaja. Sem biv na lanu in mi je računalnik kr zmrzovav. Po parih urah igranja mi je von vrglo iz igre in napisalo da sistem ne zdostuje zahtevam igre ali pa se pregreva (c&c genrals). Procesor ima 60°C. Grafična ni preveč vreča. Igra mi je pa delala gladko breuz problema (150fps). Ne vem kaj naj naredim. Ali naj kupim dodatno hlajenje ali kaj?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Pyr0Beast ::

Men se je GF FX 5500 256M zelo pregrevala, v FC sem mel vse detajle na high 7 FPS, ko sm pa namazal s pasto pa jih mam 25. Razlika je očitna.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik mi zmrzne (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
668087 (6152) burek17
»

počasen, pregret prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7012955 (11951) pobalinka2

Test drive unlimited-zkai....???

Oddelek: Igre
331826 (1401) Tilen
»

Playstation 2?

Oddelek: Konzole
453858 (3320) Johansen
»

Računalnik noče pridt u windowse xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
431706 (1327) Miccco

Več podobnih tem