» »

Notebook HP NX8220 - Lastnik/uporabniki prosim za vaše mnenje

Notebook HP NX8220 - Lastnik/uporabniki prosim za vaše mnenje

Miha76 ::

Hello!!!

Zelo sem zainteresiran za nakup tega notebooka zato bi prosil tiste, ki tak notebook imajo oz. so ga imeli priložnost preizkusti naj mi napišejo svoja mnenja, slabosti, prednosti...

Predvsem sem občutljiv na glasnost ventilatorja, pogostost vklapljanja le tega in pa trajanje baterije.
Vse, informacije, ki mi jih lahko posredujete bodo zelo dobrodošle.

Hvala
Lepo se (s)mejte
LP Miha

klemen22 ::

HP NX8220:
- kakovost izdelave je presneto dobra: skoraj nič se ne maje nič ne škripa, zgleda da je ohišje lcdja iz magnezija tako dobr je filing. skratka
jaz mam IBM T42 in je še vedno razred zase vendar se mu 8220 kar približa!! Vsekakor bolje od raznih gericomov, ...
- vizualno prenosnik deluje odlično, izredno tanko ohišje, preprost dizajn, odlična sledilna ploščica (sploh gumbi mjam)
- glede ventilatorja: prižiga se tako kot pri drugih prenosnikih, glede na obremenitev pač
- tipkovnica je zelo dobra, zdelo dober občutek pri tipkanju (blizu tiste na T42)
- morda me je malo razočaral zaslon - zdi se mi da je bil v seriji nx7010 boljši (samo moje mnenje), pa tudi ločljivost 1680x1050 je za 15,4" le malo prehuda - no ja sicer si pa tako lahko zvečaš fonte v winsih
Moje mnenje je, da je HP naredu res hudo dober prenosnik (- ekran bi lahko bil pametneje zasnovan- ločljivost). Zagotovo je za okoli 390k sit (1,86) najboljši možni nakup pomoje. Skratka, če ne bi mel IBMa T42 bi si zagotovo omislu tegale (ali pa počakal dokler ne pride k nam NC8***) serija. Cena je pa tudi zelo ugodna za to kar se s tem prenosnikom dobi. Če pa misliš dat za notebook okoli 500k sit se ti pa splača pogledat za kakšnim IBMom tut (T42,43) s katerim ne moreš falit.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

JanezekNovak ::

klemen22 hvala za mnenje, mogoče ima še kdo kakšno mnenje o tem prenosniku!

Obenem pa še eno bolj pravno vprašanje, če mogoče kdo ve, baje, da morajo imeti sedaj vsi izdelki, ki se prodajajo v EU 2 leti garancije (24 mesecev), kako to da pri računalniški opremi ta zadeva ne velja. Primer ta prenosnik HP NX8220 ima povsod samo 1 leto garancije (12 mesecev).

Hvala za odgovor in hvala še za kakšno mnenje o tem prenosniku.
http://www.euroairsoft.com/

mitjaje ::

MadnessMat:

Kako je z tem zakonom... Osebno še nisem slišal za tak zakon ... Povem pa ti, da si za golih 30k SIT, dokupiš 2 leti garancije in imaš potem garancije vse skupaj 3 leta. To je zelo priporočljivo in se pri tako velikem znesku ne splača šparat!!

kar pa se tiče prenosnika, pa je idealna izbira, im mislim da boš zelo težko dobil konkurenčen prenosnik!

LP
www.ultrasplet.net

dejvidlj ::

No, pri HP je doplačilo za 3-letno garancijo ca. 34k SIT.
Don`t worry, be happy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira zanesljivega prenosnega računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
363052 (1860) Rešpetlin
»

prenosnik do 280k (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
956584 (5291) gamaman22
»

nakup notebooka (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
515973 (5125) nodes
»

Hočem laptop... IBM T42 vs HP NX8220

Oddelek: Kaj kupiti
142928 (2709) GUFY
»

Kupujem prenosnik cca. 400kSIt (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1018391 (6348) nurmaln

Več podobnih tem