» »

Grafična kartiica Radeon 9250

Grafična kartiica Radeon 9250

anze20 ::

A mogoče kdo ve, zakaj se mi, ko vsavim kartico Radeon 9250 128 Mb v matično ploščo MB ASUS a7s8x-mx, vklopi komentar, da se mi sistem ugasne po eni minuti. Krtica je nova, tako kot tudi Matična plošča. Če vstavim recimo Kartico Riva tnt 32 RAMA, stvar deluje normalno. Windowsi so Xp, procesor pa AMD Sempron 2600+.

Hvala lepa
Anze

kriko1 ::

Malo bolj podrobno opiši problem. Kako se ti "vklopi komentar"? Misliš da ti pri inicializaciji biosa napiše da se bo sistem ugasnu???

Shark-357 ::

imaš virus ki se imenuje msblaster če se ne motim ...
komp se ti ugasne po 60sekundah snami si popravek in MS ali pa ga probaj izbrisati iz registra

anze20 ::

Samo stvar je v tem, da se mi to zgodi samo, če mam vstavljeno radeon 9250 kartico. Drugače stvar deluje normalno.
Anze

kriko1 ::

Probaj naredit varnostno kopijo particije, vstavi notri radeona in nato poskusi z namestitvijo windowsa, če bo delalo v redu, je to potem windows problem. Če pa ne dela enostavno restavriraj particijo.

Si odstranu gonilnike od nvidie, preden si dal not radeona?

anze20 ::

Kako pa naredim varnostno kopijo? Misliš backup? Mam razdeljen disk na 2 dela. C ma 10 GB, d pa 50GB.
Anze

kriko1 ::

Ja, naredi backup (image) C-ja (če imaš tam winse), recimo z programom ghost, so pa še tudi drugi brezplačni, in namesti. Če ne bo še po inštalaciji delal, samo restavriraj backup.
Si odinštaliru gonilnike od nvidie, preden si dal radeona not?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čuden zvok trdega diska (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
678092 (6649) ngc2392
»

grafika problem

Oddelek: Strojna oprema
7516 (488) Clubraider
»

Warcraft 3 - zmrzne?

Oddelek: Igre
91775 (1394) ilidany
»

Power saving mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
173175 (2824) amigo_no1
»

Ati linux

Oddelek: Operacijski sistemi
51004 (917) kriko1

Več podobnih tem