» »

Kje je pizzerija

Kje je pizzerija

kuglvinkl ::

Iščem (menda zelo dobro) pizzerio, ki se nahaja na Brodu (Ljubljana). Kako se pa imenuje, sem pa pozabil.

Ve kdo?

Thnx.
Your focus determines your reallity

Djuro ::

Klub Kaval. Kuj pod klancem levo, če prideš z mesta.
Hrana odlična, postrežba pa nikakva. Sem včasih precej hodu (mam peške 5 minut), pa ravno zaradi postrežbe in nadutega odnosa osebja z družino hodimo drugam.

IMO je Piazza precej boljša od Kavala.

LP, Jure

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Djuro ()

kuglvinkl ::

Ja, najlepša hvala, prav ta. Greva probat popoldne in zvečer poročam.
Your focus determines your reallity

Avenger ::

Sicer je dolgo kar sem nazadnje bil v Kavalu, ampak se pa spomnim ne ravno vrhunske postrežbe. In se tud strinjam, da je Piazza na splošno boljša. 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

CWIZO ::

Kje pa je ta Piazza, da lahko ob priloznosti sprobam:)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

bmen ::

Na Parmovi v Ljubljani tam kjer je bila včash kasarna, sedaj pa je tam nek Hipermarket in TV paprika.

Pizza in Lasagna sta res dobri.

BTW
Reklamo za špagete, ki jih je reklamiral Jan Plestenjak so poseni v tej pizzeriji, Torej če že ne preneseš Jana lahko probaš vsaj dobro pizo. (joke)
... B ...

kuglvinkl ::

Sem nazaj. Postrežba povprečna, hrana odlična. Bova še šla.

Glede Piazze, mah, prevečkrat sem bil tam in čem probat kaj novega.
Your focus determines your reallity

Ales ::

V Kavalu še nisem doživel neprijazne postrežbe, umirajo pa glih ne zate, to je res. Ampak prej malo nadpovprečna postrežba kot podpovprečna... Očitno je odvisno od tega, kako naletiš... je pa res, da sem veliko tam. Ena od boljših pic, vsaj za moj okus in tudi ostala hrana ni slaba.

Sem pa zelo negativno izkušnjo mel že 2x v Jelenu, ki je tudi tam blizu. Velike in poceni porcije srbske kuhinje, postrežba pa najbolj neprijazna kar sem jo v zadnjem času doživel. Drugič smo enostavno šli ven... Vprašanje, koliko časa me bodo čakali za 3. izkušnjo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slow food!

Oddelek: Loža
405937 (843) STASI
»

spisek najprivlačnejših slovenskih restavracij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5116229 (14810) hendriks
»

Romantična večerja v Lj

Oddelek: Loža
267988 (7418) Zeberdee
»

Lacen - rabim lazanjo

Oddelek: Loža
172596 (2058) nokia6310
»

Katero gostišče obiskati?

Oddelek: Loža
289806 (9201) strictom

Več podobnih tem