» »

17 palicni monitor

17 palicni monitor

ElHovica ::

Zanima me kateri 17 palicni monitor naj nabavim in sicer sem si ogledal malcomov cenik. Cena naj bo maximalno 65K SIT.

Matek ::

Definitivno LG Flatron 775FT. Raven ekran, 1024x768 85 Hz, v intersparu je 60.000 SIT
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Spajky ::

Bug 7/8 (poslednji) veliki test monitora:
Best buy Hyundai ImageFlat 790D - nije trinitronac...8-)

dejc2 ::

Rajš reskeri še mal pa si kup philipsa 107b, jst sem ful zadovoljen z njim.



Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!

DeLonghi ::

LG 775 ima slabo ostrino slike ob robovih in slika zna tudi dihat -predvsem ob menjavah frekvence
bi pa kupil kot zelo dober monitor za ceno 75ksit (smrc..10 ksitov vec) ta Hvundai ki je bil omenjen zgoraj
drugace za 65 ksitov lahko pozabis na dober monitor...se zacnejo pri 75 ksitih..>:D
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Marjan ::

Ja bo kr drzal.

Drugac pa se mi zdi da ima faktor cena/kvaliteta v tem rangu najbolš Iiyama VM Pro 1411
Dobiš jo za 72.000 sit

Jest jo mislm kupt ko mal do dnarja pridem.

A kdo ve kej o tem monitorju?

DeLonghi ::

ima isto frekvencno obmocje kot LG775 vendar dosti boljso ostrino slike..slike tudi ne diha, edino kar me je motilo je da se robov ne da natancno poravnati (kljub OSDju so ostali rahlo vegasti po sredini)...drugace pa tron cev ter se flat po vrhu...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Elton ::

Razlika med Ilyama VM pro 411 in Ilyama pro 1411?

Marjan ::

411 je zmožna v 1280 lepo osveževat z okoli 80Hz, 1411 pa le z 65Hz kar je premalo

vec dobiš na iiyama.co.uk

Enzo77 ::

Samsung 700NF si obvezno pred ogledom poglej.8-)
With a license to gib :)

Binji ::

Kaj EIZO FlexScan F563-T je kej v redu? Je star ma ga lahko dobim poceni.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Elton ::

Kupujem monitor (17"), pa me zanima ali je Sony E220 najboljša izbira do 100k SIT. V eni reviji sem bral test, pa je bil ta monitor veliko bolje ocenjen od ostalih, sicer dražjih monitorjev. Ali je Sony G200 vreden svojega denarja? Pri monitorju ne mislim "šparati", bom raje kje drugje...

Elemen_T ::

Ma nemojte lde :-)
Jest sem kupil monitor HYUNDAI 17 V770 za 60k, za pcjom sem povp. 6 ur na dan, na PCu delam marsikaj - od predvsem grafike do programiranja in bolj redkega igranja iger, pa me še ni razočaral. pri 1024 ima 85hz osveževanja, kar je več kot dovolj, slika je ostra - vsaj za moje pojme, skratka po moji presoji sploh brez minusa.
Da ne boste mislil, da nisem videl nič drugega...
testiral sem tudi monitorse kot sta SONY G200 17" trinitron in Mitsubishi diamond PRO 730 pa, resda je razlika...a ne taka, da bi dajal 70k več.

MadMax ::

Elemen_T: V770 ima za svojo ceno res lepo sliko, ampak ma v praksi prevelike pike (vsekakor so vecje, kot po podatkih).
Ampak za unih slabih 56kSIT je to se vedno boljsi monitor, kot bi pricakoval za to ceno.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem nov 19" CRT monitor (visji razred) - potrebujem vasa priporocila

Oddelek: Kaj kupiti
392465 (1764) glinik
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232358 (1852) Uporabnik
»

Kateri 17" monitor naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
71301 (1103) Muflon1
»

Ker monitor 17''?

Oddelek: Kaj kupiti
161267 (1078) ABX
»

!7" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
261320 (1025) ringalori

Več podobnih tem