» »

Kateri 17" monitor naj kupim?

Kateri 17" monitor naj kupim?

kuglvinkl ::

Torej, starega Philipsa bo treba postaviti v kot. 17" monitorjev je kot šodra, in bi zabil 14 dni, da bi izbral ta pravega. Tukaj uskočite vi.

Cena naj bo okoli 75.000 SIT, frekvenca osveževanja mora biti visoka, ločljivost pike med manjšimi.

P.S.: sam sem vrgel oči na IIYAMA 17'' VM PRO 1411?
Your focus determines your reallity

yovo ::

Ce te zanima prodajam LG Flatron 795FT+ za 65000 SIT. Star je pol leta in se 18 mesecev v garanciji. Vec podrobnosti na Bolha kjer imas tudi nekaj dodatnih povezav. Kar se pa frekvence tice brez problema 100 Hz pri 1024x768 in 85Hz 1280x1024. Razlog da prodajam pa je da nameravam kupiti 19" Flatrona 915FT+.

Kontakt in dodatni info:
mail

kuglvinkl ::

Zanimiva ponudba. Ampak, nekako mi je jasno, da so trenutno (sicer ne čisto na vrhu) v redu modeli za svojo ceno predvsem Iiyama, Nokia in Samsung. Se motim?
Your focus determines your reallity

R0K ::

ja če hočeš dober monitor kupi zgorno punodba (mam sam te monitor in dela super! .....) drgače pa dobre 17. nokie ne boš dobu za 74k sit........na iyamo se ne spoznam sam mislim da je to bl tko.......samsungi pa so tut super monitroji.....majo tut zlo dobro osvezevanje.......

drgac.......use kar bi se ti znalo dopadit lohk pogledaš tle

slash ::

Iiyama bl tko? Sam imam 17" Iiyamin Trinitron model in je super.Do sedaj se najbolsi 17" monitor kar sem jih videl, slika je zelo lepa(zive barve..) in prijetna za oci.Sicer nevem zdaj kater model to je(odzadaj na monitorju pise - MT9017T - Vision Master Pro 17), zanj pa sem nekako pred 3-emi leti odstel 105k SIT.Sedaj cene nevem, vendar je skoraj sigurno sla navzdol...
Videl pa sem tudi eno bolj cheap varianto Iiyame, ki jo ima frend(modela nevem, je pa neki za okol 50 jurjev.Slika se trese in se mi je zdela nekako tudi zelo meglena...)

ajde

kuglvinkl ::

Torej Iiyama aali pa Samsung. Tnx
Your focus determines your reallity

Heisenberg ::

poglej si definitivno se zmagovalce testov v monitorju:

Philips Brilliance 107P z LIGHT FRAME (zakon stvarca, ce rabis za grafiko in ce gledas filme na ekranu), sam imam ta model in res RULA !
podpira vse nastavitve, edina omejitev je graficna :)

ter novejsi

model 107T20 z LIGHT FRAME 2

oba sta "real flat"


za vec info si oglej: www.pchand.si

jaz bi vzel tam monitor ze samo zaradi enkratnih izkusenj s prodajalci in vodstvom podjetja...

Muflon1 ::

Definitivno Philips 107B
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 19' crt monitor

Oddelek: Kaj kupiti
342014 (1535) Matev
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232466 (1960) Uporabnik
»

Ker monitor 17''?

Oddelek: Kaj kupiti
161327 (1138) ABX
»

monitor

Oddelek: Kaj kupiti
352022 (1636) sadarj10
»

17" monitor za 70-90 kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
251879 (1565) RookY

Več podobnih tem