» »

GreenZap - nov servis - podobno kot PayPal.

GreenZap - nov servis - podobno kot PayPal.

Killy ::

Pozdravljeni, naletel sem na tole in se vclanil. Sicer ne vem, ce se je tema tu morebiti ze pojavila ali predebatirala, vseeno pa objavljam podrobnosti in svojo promo kodo, ce se morebiti kdo vclani.

http://www.greenzap.com/killy

kodica: killy


Dobrodošli na GreenZap
GreenZap je zacel z reklamno fazo uclanitve !

La Jolla, Kalifornija, 02. April 2005 - Greenzap.com

GreenZap internetni bancni servis namenjen tisti, ki kupujejo preko interneta, je začel z reklamno fazo uclanitve. GreenZap je novi internetni bancni servis katerii se bo direktno konkuriral s trenutno najvecjimi podjetji iste vrste kot so PayPal i Ebay.

Potparol GreenZap-a je tako definiral svojo internetno podjetje: "GreenZap je nov in napreden nacin poslovanja, katerga ga njegovi uporabniki dajejo hitro i cenovno ugodno uslugo za posiljanje i prejemanje denarja preko interneta. GreenZap zeli, da prevzame veliko vecino ze obstojece potrosniske skupnosti, i svoje usluge smatra zanimive za sve generacije internetnih uporabnikov , kateri internet uporabljajo za poslovne namene kot za osebne namene. Z nami postanete del uspešnega in naprednega internetnega podjetja."

GreenZap člani lahko posiljajo in prejemajo denar širom celega sveta, in za potrebujejo samo e-mail naslov in GreenZap račun. Člani GreenZap-a je omogočen nakup iz vseh internetnih prodajnih mest, vkljucno z Ebay, internet drazbe itd.

Med reklamnim terminom vclanjenja, GreenZap je omogocil svojim clanom, da zasluzijo denar tako, da reklamirajo svojo novo internetno bancno podjetje. Vsak novi clan kateri se vclani preko Vasega posredovanja, prinese Vam denarno nagrado in sicer 5$.

Med reklamnim terminom vclanjenja, GreenZap vsakem novem clanu podari 25$ na njegov novi bancni racun. Novi GreenZap racun lahko odprete brezplacno. GreenZap zacne z delom v zacetku leta 2005, a do takrat se potrudite da zasluzite cim vec denarja..

Vclanite se cim prej, da ne zamudite to priliko !


Kratko navodila za zacetek registriranja:

prvo je potrebno, da kliknete na polje "Odprite si nov internetni bancni racun in zasluzite denar" kateri se nahaja na tej strani.
ko se odpre nova internetna stran se nahajate na takoimenovani GreenZap internetni strani.
na vrhu GreenZap internetne strani kliknite na polje na kateri pise "PREREGISTER"
ko kliknete na tako imenovano polje , se bo odprla nova internetna stran, katera ima na sredini polje v katerem mora biti napisana koda "killy "
ce imate v oznacenem polju ze napisano kodo, ki je drugacna od moje - jo prosim spremenite in kliknite na zeleno tipko na kateri pise " GO "
kadar boste kliknili na " GO ", odprla se bo nova interneta stran na kateri je potrebno izpolniti formular z vasimi osebnimi podatki.
na tej internetni strani v formularju se nahaja zadnja rubrika " Create Promo Code "v katero je potrebno da vpisete Vaso novo "kodo" preko katere boste vclanili nove uporabnike GreenZap-a.
ko izpolnite vsa polja na formularju kliknite "next"
ko se odpre nova internetna stran ste zakljucili v vclanjitvijo in dobili boste Vaso kodo katero boste uporabljali med vclanjevanja novih uporabnikov.
preverite Vas e-mail, GreenZap Vam bo poslal sporocilo katero morate shraniti.


http://www.greenzap.com/killy

emkey ::

> ko kliknete na tako imenovano polje , se bo odprla nova internetna stran, katera ima na sredini polje v katerem mora biti napisana koda "killy "

Ne pa ne. Bolj fletno deluje s kodo 'nateg'! :D
http://www.greenzapscam.com/nateg

Gwanaroth ::

..ze ime deluje tako hinavsko :>
Lights often keep secret hypnosis..

Killy ::

Hm, sicer mi je dokaj vseeno - me pa vseeno zanima o kaksnem nategu govorish?

Nenazadnje sem se sam registriral preko bratranca, preko mene pa se je sedaj tudi ze kar nekaj ljudi prijavilo. In prav nikjer se nisem zasledil kje se skriva nateg kot ga ti imenujesh razen zlobnih natolcevanj v stilu "nimamkajpovedatiampaktihopanebom".

Sem mnenja, da cetudi morebiti res ne bo nich iz vsega tega, je pa probati le vredno, ne? Sicer pa hvala vsem ostalim, ki ste se ze vpisali. Gotovo je kaksen tudi iz tega foruma.

Lep pozdrav.

emkey ::

Pa saj nič nobenemu nočem. Moja koda je pač 'nateg', kaj je s tem narobe? Sem tudi jaz pristavil svoj pisker, ne bit jezen ... :8) Morda bo komu 'nateg' bolj všeč kot 'killy' :P

Tu pa maš čtivo, če te zanima:
http://www.greenzapscam.com/

Lucio ::

pa naj poskusi kdo še mojo kodo 'lucio' :D , da sploh vidim ali deluje...

emkey ::

Hahaha, dobra. 'Da vidim če deluje ...' :D
Kode 'nateg' se pa vsi nekam bojijo, noben ne pali nanjo :D ...tko je, če človek ne zavije v celofan.

Vikking ::

Vsem navdušencem nad GreenZap-om, lahko tukaj vidite kje se nahaja njihovo podjetje:

Mapa

še zoom:


In še naslov firme GreenZap ki bo v kratkem presegel Paypal:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Volk| ::

zdaj pa vprašanje:

KOLIKO STE ŽE ZASLUŽILI????

Matty ::

killy... ti hoces sluziti s temu, ali si hotel dati info o moznem placevanju po netu? (kar je prvotni namen?) Ker ce si dal drugo, potem je tvoja sifra popolnoma odvec...

Ce pa hoces prvo, potem je tale tvoj prvi post bedarija in je neke vrste privabljanje zavedenih uporabnikov (ki sicer za prijavo nic ne placajo - in sklepam da si tudi ti zaveden). Malo si poglej shemo nagrajevanja, in kako oni pridobivajo sredstva. Ce bo zadeva ziva cez eno leto (prej itak ne bo postalo splosno sprejemljivo - kar vidim koliko bo aktivnih uporabnikov na ebayu cez 1 mesec), potem lahko da se bom prijavil. Ce pogledas shemo nagrajevanja, pa se mi zadeva ne zdi prevec "vzdrzna" na dolgi rok, in tukaj bodo spet prisli do zasluzka tisti, ki bodo prvi notri... in zato ne vem, ce bi jim dal stevilko svoje kartice... (ko bo treba kaj nakazat, in bo zmanjkal "pristopni" bonus).

Vseeno, a mislis da bos nekaj dobil kar zastonj, samo tako da bos ljudi privabljal?

gofra ::

ne nasedat no...

GregiB ::

Alo... torej zadeva je kao začela "delovati"... A glej ga zlomka... tudi če je zadeva "legit", bo za slovenceljne le stežka uporabna. Kolikor sem zadevo pregledal, si boš lahko sredstva nakazal zgolj s tem, da jim pošlješ ček. Preko bank transferja gre namreč le z ameriške banke... Pa bomo spet morali plačevati provizije...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laser 200 mW

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
72604 (2198) Assass1n
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316627 (8948) techfreak :)
»

PayBox

Oddelek: Pomoč in nasveti
9777 (704) KoMar-

Stormpay ponuja zastonj 1$

Oddelek: Loža
151506 (1145) Trololololo1
»

Paypal alternativa?

Oddelek: Problemi človeštva
81112 (1000) S4ul3

Več podobnih tem