» »

PCI USB 2.0 kartica z internimi konektorji

PCI USB 2.0 kartica z internimi konektorji

fahrenGONE ::

Poleg novega imam tudi en starejsi racunalnik in plosco ki je prisla ven ravno ob casu, ko se niso povsod vgrajevali USB 2.0, tako da je PC omejen z USB 1.1. Rad bi dobil PCI USB 2.0 kartico, ampak tak model, ki ima tudi interne USB 2.0 konektorje, saj bi rad postavil tudi front panel s prikljucki. Vtikanje kabla na zadnji strani mi namrec ze krepko preseda.

A kdo ve, kje bi se dalo kupiti interno PCI USB 2.0 kartico ki ima tudi interne konektorje poleg 2-4 eksternih? Drugace bom pa vzel novo plosco + Sempron.

Zadnjic sem kupil neko levo Sedna PCI USB 2.0 s 4 izhodi, brez internih in vam svetujem da se izogibate tej kartici, saj sploh nima kompletnih gonilnikov in nobene strani za podporo.

Brane2 ::

Sam sem si to robo nabavil pri REMIS-u. Stvar je poceni, špila solidno tako noa Winsih kot na Linuxu in ima en interni šteker. Poleg tega prodaja tip tudi splitter s frontpanelom za majhne denarje, s katerim ta interni port razdeliš v extra 4 USB2.0 porte na sprednji strani.

Na žalost mu je teh frontplate splitterjev (hubov) zmanjkalo a naj bi ih dobil enkrat ta teden...
On the journey of life, I chose the psycho path.

fahrenGONE ::

Hvala za informacije! Sem obiskal stran www.remis.si samo cenik nima nic artiklov pa tudi kaksnega opisa ne najdem... Imas morda ime modela oz. kaksno sliko?

Brane2 ::

Bo treba kar po telefonu poklicat in se pzanimat, kernimajo internet štacune.

Prostore imajo dugače na Letališki (30?)

Telefona nimam pri roki.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Gapi ::

Remis telefon :(01) 5211316
fax :5211319
No person is rich enough,to buy back his past.

TribesMan ::

Če boš kupil novo osnovno ploščo bo ta imela sigurno vsaj 4 notranje priključke... Sicer niso pravi USB priključki ampak samo pini na katere je treba priključiti dodatne konektorje... ki pa so ponavadi ze priloženi... Potem zadevo samo še tako zmontiraš kot ti paše...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ildo ::

Doma imam se nerabljeno pci2usb (usb 2.0) kartico, ki ima 3 zunanje in en notranji prikljucek. Ker je ne potrebujem jo prodam.

Ce te zanima mi sporoci na miha.jaklicNO@SPAMplanet.si

fahrenGONE ::

OK, bom sporocil ampak sedaj za praznike lahko pocakamo. Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanimiv USB problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91179 (957) Han
»

USB 3.0 razširitveno kartico z internim konektorjem

Oddelek: Kaj kupiti
154932 (4260) Mavrik
»

USB 2.0 razdelilni kabel na matični plošči

Oddelek: Strojna oprema
131760 (1622) toblak
»

Matična plošča in usb 2.0?

Oddelek: Strojna oprema
292345 (1811) itsmeanthony
»

priklop naprav na USB in zamrzovanje pc-ja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
141400 (1168) Duhec

Več podobnih tem