» »

Zagon oz. prijava v WinXp ca. 2 minuti!!

Zagon oz. prijava v WinXp ca. 2 minuti!!

zeroboy1 ::

Problem je sledeč: winsi se zaženejo čist normalno ko pa se pokaže welcome screen (imam samo enega uporabnika in se samo prijavi pa napiše welcome na modrem ozadju) pol se pa ustavi. nekaj časa je ta welcome, pol se prikaže ozadje in še eni 2 minuti nič. Potem se počasi zažene še vse ostalo. Edina rešitev je, da ko se prijava ustavi dam ctrl+alt+delete pa zaprem explorer.exe in ga zaženem na novo.Prikaže se namizje in šele čez kake pol minute sistem deluje optimalno.

Problem je nastal, ko sem namestil vse driverje za wireless. Odstranit jih pa ne smem ker jih rabim. Aja pa moj sistem je centrino 1.5, 512, 60GB, ati mobility 9600.

LP

sajmon ::

Poskusi nastavit določen ip mrežni kartici, recimo 192.168.0.1

Lex ::

Ka pa fukncija winsov hibernacija? Kar maš v ramu ti lepo zapiše na disk, in naslednič ko ti komp zažene ti sam tiste podatke prebere in delaš lepo naprej, ne pa da se ti še vse enkrat zaganja. Men npr so se vinsi postavlal 2 minuti, s hibernacijo lahk po pou minute že delam. Da ne omenjam da je praktično k mi programov v katerih redno delam ni treba zapirat 8-)

zeroboy1 ::

Z ip-ji si ne morem pomagat, ker se mi to dogaja čist vsakič pa ni važno a sem v dosegu wireless-a al pa sm nekje kjer ga sploh ni.
Hibernacijo poznam in je vredu samo vseeno je zdravo ponovno zagnat sistem vsake tolko...

madmitch ::

Ti kar IP vpiši. Tako ga ne bodo winsi wsakič iskali al nekaj takega, naj ti kdo, ki se na to bolj spozna razloži. Pomaga pa. To nima veze s tem ali si v dosegu ali ne, to pomaga tudi pri navadne LANu kolikor jaz vem.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je boljše? W7 ali W8? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
6715876 (11693) Hayabusa
»

Windows 7 - počasen zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
336078 (5644) Tine:)
»

koliko hitro se vam prižge komp(za foro pač) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
658228 (6990) BlaY0
»

Ubuntu cilja na 10 sekund zagonskega časa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10510503 (7256) techfreak :)
»

Zagon Windows pri prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
312496 (1986) Gundolf

Več podobnih tem