» »

Program za snemanje v igri

Program za snemanje v igri

ski-doo600 ::

Torej zanima me kateri program je najboljši za snemanje v igri kakšne 3-5min videa. Sedaj imam fraps, ampak datoteka je potem ogromna (4min = 4gb). Potrebujem nekaj, kar mi bo na koncu video stisnilo, da ga bom lahko dal na youtube.

subby ::

lahko uporabiš še xfire, ki pa da isti rezultat kot fraps, vendar ima zraven še encoder, s katerim lahko convertaš video v mp4 in kar močno zmanjšaš velikost datoteke

ski-doo600 ::

Pa se izgubi kvaliteta? In ta mp4 lahko dam potem na youtube?

bluefish ::

Jah, če pretvarjaš video v drug format pri nižjem bitrateu, potem jasno, da se zgubi nekaj kvalitete. Itak pa za youtube nima veze.

kratos ::

če snemaš z xfire ti zelo zelo kvalitetno skonverta in se kvaliteta samo malo poslabša.

ski-doo600 ::

Sam bo šlo dat direkt na youtube, če z xfire-jem nardim? Ker ko sm z frapsom ni šlo. Je bil avi format, pa je napisal da ne gre convertat in to takrat ko je bil že naložen.

ski-doo600 ::

Fantje sem posnel z xfirejem in na namizje se mi je shranil video...še vedno prevelik. 1GB za 2min in 30sek. Dal sem ga na youtube, samo na koncu vedno napiše tole: Failed (unable to convert video file).
Pomagajte prosim..kje so odgovori? Tak velik forum kot je slotech pa tako malo ljudi je tukaj. Kar čudno se mi zdi.

dzinks63 ::

Tisto kar si posnel z frapsom ali xfirejem, prekonvertiraj z npr: Any Video Converter z h264 kodekom v ločljivost in format katera ti ustreza, zadeva bo zasedla zelo malo prostora v primerjavi z originalom, kvaliteta bo pa zelo solidna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

subby ::

saj ima xfire možnost da ti coverta... ne vem točno kako narediš s samim xfire, razen da naredi avtomatsko ko uploadaš video
drugače pa imaš v program files\xfire mapi program imenovan xfencoder.exe, ki ti konverta v mp4 in obdržiš resolucijo ter kvaliteta ostane solidna

AngelOfDeath ::

kakšen se pa kaj bitrate uporablja ? 1000 za 640 * 480 ? več manj ?
edit: Slovnica

jizzer ::

Men pa fraps snema samo do 30s pol se pa avtomatsko izkljuci snemanje pa morm se posnet drugo naprej...Any idea?

subby ::

demo verzija mogoče?

jizzer ::

sem pogledal malo po njihovi strani in nikjer nic ne pise da bi blo kaj z omejitvijo...

AngelOfDeath ::

Kakšne velikosti pa je tisti 30s video ?
edit: Slovnica

jizzer ::

najdaljsi je 30 s in je tudi najvecji z 800mb....
Sem posnel novega z HalfSize 40 FPS pa je tut bil samo do 30 sekund...pa je bil samo 180 MB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

League of Legends - snemanje igre

Oddelek: Igre
51287 (1172) BigSexy
»

Kaj izbrat: .mts ali mp4

Oddelek: Zvok in slika
133810 (3540) vasquez
»

Program za obdelavo gameplay videa

Oddelek: Programska oprema
151866 (1676) Vajzi
»

Call of Duty Black Ops in snemanje zaslona

Oddelek: Konzole
6758 (508) slimshady9
»

snemanje ingame videa

Oddelek: Zvok in slika
5725 (690) legice

Več podobnih tem