Forum » Igre » Problem z igro bloodomen
Problem z igro bloodomen
Tero ::
Imam starejšo igro bloodomen pa ne dela na modernejšem računalniku z windows xp. Igra takoj štekne. Probal sem z compability mode za windows 95.
Ima kdo kako idejo kako jo spraviti v pogon?
Ima kdo kako idejo kako jo spraviti v pogon?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.
Teach a man to fish and he'll drown himself.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Batman: Arkham Asylum (strani: 1 2 )Oddelek: Igre | 6953 (3802) | tattoo |
| » | Privzeta namestitev Ubuntuja brez Flasha (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Operacijski sistemi | 25519 (23372) | Icematxyz |
| » | Windows 7 XP mode pripravljen (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Operacijski sistemi | 12122 (10006) | MrStein |
| » | XP ali 2003?Oddelek: Operacijski sistemi | 1818 (1393) | jan01 |
| » | Igre in win 2000, xpOddelek: Operacijski sistemi | 1897 (1604) | Hux |