» »

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

«
1
2

Tr0n ::

Koncno ta prava Batman igra. Akcija, puzzli in atmosfera Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay await.


Uradna stran
Wiki
Videos
  • zavaroval slike: Mavrik ()

laught ::

Kdaj naj bi tole izšlo?

Tr0n ::

Avgust 2009.

Tr0n ::

Tr0n ::

Novi screenshoti. 8-O












Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Pesimist ::

zgleda kr cool.

Tr0n ::

Zgleda awesomtastic. ;) Dark, griddy, sharp.

UT3 engine se ni cisto za stran vrect.

laught ::

Upam da bo zraven dobre grafike, tut dober gameplay in zgodba.

Tr0n ::

laught ::

Tole zgleda res obetavno,komaj čakam.uf kje je še poletje:)

Tr0n ::

Tr0n ::

laught ::

O tole pa zgleda res hudo,se že ve datum izida?

Tr0n ::

Highlag ::

Demo je na voljo tudi prek Steam-a ;)
Never trust a computer you can't throw out a window

Tr0n ::

Zelo solidne ocene. Zgleda, da bo kr cool tole. :)

http://www.metacritic.com/games/platfor...

dronyx ::

Ta demo uporablja NVidia pospeševalnik za fiziko, ta pa ni kompatibilen z Ageio. Ali je komu jasno, kako imaš lahko nameščena na računalniku oba?

Drugače pa bo kot kaže Batman resen kandidat za igro leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Hexx ::

kdaj pride tapravi?

Rotaidal ::

Ta igra pa je prava mojstrovina. Grafika, gameplay, vzdušje... res vse je narejeno v nulo:)

Sama igra lepo teče. Tale unreal pogon je res hud.

Fight je hudo narejen, le več nasprotnikov bi moralo bit.:)) Igra mi deluje, kot neka mešanica Tomb riderja in PoP. Pa še kot zgleda je igra konkretno dolga. Recimo po 2h igranja sem komaj na 5% igre8-O

Končno spet ena mojstrovina na Pc.

Tr0n ::

/agreed

Kandidat za igro leta.

c00L3r ::

Na kaki strojni opremi vam dela? Pa na kakih nastavitvah?

Bor H ::

Jst nism verjel da bo tok kul, preprosto seka zadeva, eni najbolj fascinantnih bojev v igrah kar sem jih videl. Pa vseeno relativno zahtevni.

Dela mi pa gladko na laptopu z c2d 2.4ghz in quadro 1600m grafo (8700m gt based) in 4gb rama; nastavitve so pa 1680*1050, vse vklopljeno, detailu na very high, izklopu sem samo anti aliasing (nism niti probol ga vklopt) in dela zelo lepo. UT pogon dela čudeže.

Rotaidal ::

Ja. Zadeva res dela super. Na q9300, 4gb in 9600gt, 1680*1050 resoluciji imam lahko vse do konca in zadeva dela odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

deadbeef ::

Sem jo obrnu... vse se imel nastavljeno na MAX pri resoluciji 1920x1200 (E8500, 8GB, GTX 285). PhysX efekti so SUPER!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deadbeef ()

Mavrik ::

In zakaj si te namesto nekaj o tem kaka je igra (kar bi bilo on-topic) raje napisal tvoje grafične nastavitve in kišto (kar je off-topic)?
The truth is rarely pure and never simple.

c00L3r ::

Mene je zanimalo, na kaki strojni opremi dela.

dronyx ::

Če ima kdo polno verzijo, ali ta dela brez Nvidia acceleratorja? Demo namreč ne dela, pa čeprav ta accelerator ne služi ničemur, če imaš ATI grafično kartico, je pa nekompatibilen z nekaterimi drugimi igrami. Recimo MOHA Airborne se meni noče niti inštalirat, če najde od NVidie software, ki pride zraven te igre za podporo njihovim karticam.

barelyLegal ::

hm, zakaj meni videosekvence skipajo? zvok konkretno prekinja na vsako sekundo
sej to se mi dogaja tut pri wolfensteinu ta novem, pa cod: world at war
a ma to kake veze z driverji? da bi zvok skipal?
Error

Rotaidal ::

Kero hudo finto ima igra:)) Oni del igre, ko ti frizne slika in se pojavijo čudni artefakti po enkranu, sem že pomislil, da mi je spet crknila grafična in v paniki že klofkam po alt+ f4:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

dronyx ::

Ta igra je kar se inštalacije tiče totali poden in take igre bi morali igralci na veliko ignorirati! Zakaj za vraga igra, ki baje sploh nima multiplayerja, zahteva registracijo v Windows live in nekaj vleče iz interneta? Aha! Zato, da rabljena nima nobene vrednosti, ker jo drug še enkrat ne more aktivirat. Pa tudi sam, če še nimaš tega accounta, porabiš skoraj pol ure, da vse registriraš in da igra potegne popravke iz interneta.

Ampak to niti ne dela in javi napako. Tako da moraš ročno potegniti update za Live in namestitev zahteva še reboot. Ampak potem spet ne dela in v igri noče povleči profila ter javi napako Error 0×80151911. Potem grem v googla pogledat, kaj naj bi to pomenilo in izgleda da od mene pričakujejo, da bom šel popravljati v register vrednost MTU parametra TCP/IP povezave! WTF? So normalni?

Bedno!!! Kar se mene tiče, samo da naslednjič zagledam napis, da igra zahteva Windows Live, jo niti ne povoham. Morda na konzoli, ne pa na PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Bor H ::

Zanimivo, lahko bi pa reku da boš mel offline account in bi ti lepo delal, je pa načeloma namen windows live precej fajn.

kuglvinkl ::

Zaenkrat sem zlo navdušen :)
Your focus determines your reallity

dronyx ::

@BorH: Kje ap naj nastavim, da bo offline account? Drugače se z aplikacijo brez težav prijavim v račun in s tem ni nič narobe. Samo ko Batman prvič štarta, vleče nek profil iz neta in to ne dela. Saj jaz uporabljam tudi Steam in tam takih težav nisem imel nikdar. Prijava dela od prve in vedno lepo namesti nove popravke in nadgradnje. Ampak Valve pač ni Microsoft. Kar se mene tiče, Windows live pomeni zame DON'T BUY!

Sedaj mi v bistvu ostane samo še, da potegnem iz neta crack in upam, da bo potem delalo. Samo to je pa bizarno. Kupiš original, potem pa potrebuješ crack, da sploh dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Bor H ::

Mislm da lahko na windows live nardiš offline account in pol se ti pač uni izzivi ne izpolnjujejo in nimaš gamertaga kot so si ga zamislili, pa mislm da updejtov ne išče pol.

dronyx ::

Mislim da sem že odločno preveč časa porabil za tole (več kot dve uri). Rešitev, ki sem jo na koncu našel in deluje je enostavno uninstall in 9 GB leti iz diska. Eidos pa sem dal takoj na črno listo in od mene ne dobijo nikdar več niti centa. :))

Batmana morda nekoč odigram na xboxu, na PC nočem o tem niti slišati. Na PC žal originalov enostavno nima smisla kupovat.

Edit:
Kot sem bral na spletu, je GfW zelo občutljiv celo na gonilnike za mrežno kartico. Jaz pa uporabljam za dostop do interneta UMTS modem (instant internet). Tole je pa verjetno za microsoft overkill in morda bi igra celo delovala, če bi se prek kabla povezal na klasičen ADSL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

kuglvinkl ::

Men se driverji neki usuvajo? Zdej dajem dol 191.03, da vidmo, če bo kej boljš. In to se mi usuvajo v X-ray sobi, prej je blo vse v redu. Weird.

Z 191.03 mi Batsa sploh ne izriše :)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Master Chief ::

Mi lahk poveste ce je ta spil one way out ali mas mapo pa izbiras objective. Npr: doom3 je one way out, red faction guerila je na mapo. Nekako nimam rad spilov na mapo na konzoli. Z pcjem in spili se ne ubadam vec ker so tak vse narete za konzole skor.

Bor H ::

Je one way ampak maš (skor) vedno možnost it kamorkoli (vsaj tja kjer si že bil).

Master Chief ::

Super, tnx!

LeXani ::

Očitno za tole igro res potrebuješ jeklene živce da jo namestiš brez problema. Igra mi frizne skoraj takoj po začetku (ko pridejo z dvigalom dol - 2 video sekvenca), naredil offline račun, posodobil igro z patchom, posodobil gonilnike, popravljal neke registre.. ima kdo kako rešitev?
Čas prve prijave 04.11.2005

Rotaidal ::

Sam nisem imel dobenih problemo z nameščanjem igre. Tudi med samo igro ne.

ABX ::

Ta igra je kar se inštalacije tiče totali poden in take igre bi morali igralci na veliko ignorirati! Zakaj za vraga igra, ki baje sploh nima multiplayerja, zahteva registracijo v Windows live in nekaj vleče iz interneta? Aha! Zato, da rabljena nima nobene vrednosti, ker jo drug še enkrat ne more aktivirat. Pa tudi sam, če še nimaš tega accounta, porabiš skoraj pol ure, da vse registriraš in da igra potegne popravke iz interneta.

Ampak to niti ne dela in javi napako. Tako da moraš ročno potegniti update za Live in namestitev zahteva še reboot. Ampak potem spet ne dela in v igri noče povleči profila ter javi napako Error 0×80151911. Potem grem v googla pogledat, kaj naj bi to pomenilo in izgleda da od mene pričakujejo, da bom šel popravljati v register vrednost MTU parametra TCP/IP povezave! WTF? So normalni?

Bedno!!! Kar se mene tiče, samo da naslednjič zagledam napis, da igra zahteva Windows Live, jo niti ne povoham. Morda na konzoli, ne pa na PC.


Tu pa tam kupim kako igro, vendar če igra zahteva internet za delat, jo ne povoham.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

MeJerry ::

Zdravo

Pri igri imam težavo, namreč do sedaj mi je lepo delovala, ko sem pa prišel v securety control room (22%) in vedno ko pridem do stopnic mi vrže ven z igre ina napiše:

Runtime Error!
Program: ...ames\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application´s support team for more information.



Mogoče ve kdo kako bi lahko to popravil da bi delovalo?

Rotaidal ::

Phoebus ::

Čeprav OT, ampak si ne morem pomagat- vtakneš plošček, prižgeš TV in -igraš. Brez instalacije, sesuvanja, napačnih drajverjev in ostalega...saj veste, o čem govorim ;)

MeJerry ::

Vem ja...samo potem moram it v trgovino dat 200-300EUR kar pa trenutno ni mogoče + to da prisegam na PC, bolj navajen :). je pa res da na konzolih ni treba skrbeti za sistemske zahteve in podobno, so pa tudi minusi, razni modi itd odpadejo na konzolih. Kokr je pač kdo vajen :)

MeJerry ::

Rotaidal žal ne pomaga, sem zbrisal vse v povezavi C++ in je rezultat isti. Še kakšna ideja?

Rotaidal ::

MeJerry ::

Vista Ultimate, grafična je pa Geforce 8800 GT

Good Guy ::

špil seka, sploh pretepanje.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Batman: Arkham Knight (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
839180 (2029) FTad
»

Menjava iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11025114 (12867) ZiedRieke
»

Batman: Arkham City

Oddelek: Igre
293430 (2184) Machete
»

Unreal Engine 3 podpira 3D

Oddelek: Novice / Grafične kartice
266849 (6032) HeMan
»

problem s shranjevanjem igre

Oddelek: Igre
7631 (564) Bor H

Več podobnih tem