» »

Računalnik mi moti Tv sprejemnik

Računalnik mi moti Tv sprejemnik

Makaron_hater ::

Okej.
Tkole je. Pržgem Tv in vse je v redu.
Nato pržgem še komjuter in kar na enkrat mi začne snežiti. Ampak samo na POP TV-ju.
Kaj bi lahko bilo narobe.0:)

Dax ::

Dosjeji X...

Jst tud včasih iz ugasnjenega računalnika pri vklopljenih zvočnikih slišim en hrvaški radio. Shit happens...

OK :) dost heca. Edina stvar, ki lahko povzroči sneženje, je elektromagnetno polje, ki moti tuljave v katodni cevi televizorja. Katere stvari v računalniku pa povzročajo magnetno polje:

a)Magnetne glave trdega diska - dvomim
b)Tuljava v napajalniku - malo manj dvomim
c)neojačani zvočniki - še manj dvomim

Ah ja, še ene stvari sem se spomnu. Poglej, če imaš v računalniku vse kable lepo zaključene. Če jih nimaš, potem lahko delujejo kot antena in motijo signal...

Znida ::

A maš zaprto kišto? Če nimaš jo zapri.

msmiha ::

Ja al pa če maš kak star monitor ti lahko prebija in tako oddaja elektromagnetno polje:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

GoRunGo ::

odje** pop tv!>:D

Cr00k ::

jst bi pa probu ojacat signal pop-tv-ja...

Tjulenj ::

sem imel isti problem... zaprta kista ne pripomore veliko. probaj malo prestavljati tv al pa racunalnik po sobi (da nista cisto skupaj) pa najdi en dober polozaj kjer ne bo motenj. ce pa premescanje ni mozno pa poiskusi z ozemljenim zaslonom ali pa kaj podobnega

BlackHole ::

Jaz imam tv, receiver in računalnik na enem kvadratnem metru, pa mi tudi moti nekatere radiijske postaje, če imam rač. prižgan, TV dela v brez problemov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spanje zraven vtičnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5012654 (11428) SmeskoSnezak
»

Vpliv elektronskih naprav na letalsko varnost

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
4743659 (43659) nodrim
»

EM sevanje

Oddelek: Znanost in tehnologija
213842 (3281) gzibret
»

Problem z monitorjem in blizu postavljenemi zvočniki

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111333 (1178) BigWhale
»

elektromagnetno polje monitorjev.

Oddelek: Strojna oprema
6972 (839) MadMax

Več podobnih tem