» »

oc & stuff

oc & stuff

Enzo77 ::

Kje na netu bi najdu kak preizkusen guide o navijanju duronov na Abit platah (tu sm cist newbie za to bi vas lepo prosil za pomoc). Zanima me tudi kje bi najdu optimalne nastavitve za plato abitkt7e ki ima soft meni 3.

Hvala.
With a license to gib :)

msmiha ::

Ej človk o tem je že blo tok govora, da ne nucaš nobenega guida. Enostavno pač prebarvaš (s svinčnikom) L1 mostičke in spremeniš množilnik in napetost tako, da deljuje stavilno.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OldSkul ::

Ljidje še zmeri sprašujejo!?!?!?:O

Slide ::

Tudi jaz imam eno vprašane. Zanima me če ste tudi overklokarji k ste navili FSB opazili kakšne čudne efekte v špilih. Trikotniki in blinkanje. Zanma me če kdo od vas ve zakaj je temu tko. Glede gonilnikov bom sam povedu, najnovejši, na nov istalan vse. V Windowse mi gre brez problema, če navijem D750 na 900 (7,5x120), sam vse mi utripa v špilih. Mam Geforca 2 MX400 in SB Live.
Ima kdo kak predlog.

Slide
forever 200 MPH ...

Enzo77 ::

Zej mam probleme s tem, kak ta proklet evercool hladilnik dol vrzem. HELP!!!
With a license to gib :)

ABX ::

Slide: pri o/c FSB-ja moreš pazit na hitrost AGP in PCI vodil. Zato vedno ciljaj točno hitrost vodila (100 ali 133).


AGP vodilo je preveč navito zato kartica dela napake. Probaj downclockat grafično (ram in GPU) in nato preveri. Lahko pa da je samo grafična preveč navita.

Če se še spomnim, če izklopiš Fast write potem Ge-Forci prebavijo višji AGP clock.


o/c je po svoje neka umetnost :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Slide ::

Sam da smo si na jasnem karta sploh ni navita, po defaultu dela na 200/200.
Še kakšen predlog...

Slide
forever 200 MPH ...

ABX ::

Slide: ma kaj se hecaš al kaj? ;((


Lepo ti razložim problem in ti streljaš neumnosti !!!!
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Slide ::

Problem ni v naviti karti, zato ker ma frend na 183 in nima smisla zmanšvat frekvence. Ejga kakšne so pa tvoje nastavitve, sistem pa to..

Slide
forever 200 MPH ...

ABX ::

Ni point v nastavitvi kartice ti si navil FSB in z tem si navil tudi AGP kateri ti zdaj ne deluje več na pravilnih 66Mhz ampak na 88Mhz kar zgleda da moti kartico.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

AvAkI ::

Slide: izklopi AGP 4x pa bo delalo.

LP Andrej:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OC 8800GTS G92 for dummies

Oddelek: Navijanje
211068 (859) AnWar
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74348394 (21896) AtaStrumf
»

Kakšno frekvenco lohk disk prebav

Oddelek: Navijanje
171215 (899) Ali-baba
»

TI4200 @ 4600

Oddelek: Navijanje
391785 (1026) ohter
»

Za vse lastnike Herc. r8500LE! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
33019687 (12319) sharp

Več podobnih tem