» »

Radijsko vodeni modeli avtomobilov!!!

Radijsko vodeni modeli avtomobilov!!!

Bole ::

A vas je tu na tem forumu kej modelarjev ki se ukvarjate z radijsko vodenimi modeli avtomobilov?

...je kdo iz Maribora in kje ponavadi vozite svoje modele?


...ali v MB obstaja kaksen klub?

Dexxx ::

Jaz imam mantuinega hrošča predelanega na 4x4. Drugače se pa na okolico maribora ne spoznam, ker nism od tam:))
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

omejc ::

Tejo obvlada!

A.J. ::

Ja jst mam Impuls sport od graupnerja, sam nism doma iz MB.Mislm pa da bi skor mogu obstajat kakšn klub.

kuzifix ::

Meu sm Lancio Delto Integrale 4×4, 1:8 ... Fajn stvarca, sam mal prehitra ze za moje pojme :). V Nm mamo drgac eno parkirisce kjer se okol gonjo z modeli, za Mb pa res ne bi vedu. Ce pa mate kako trgovino kjer prodajajo modele bojo najbrz tm skorajda moral vedt, ane :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

burekar ::

Jst mam enga graupnerja, vozim ga pa ponavad na praznih parkirnih prostorih, makedamu ali pa nizki travi. Gre mi ene 40, kar zna bit že kr nevarn.
Če boš sestavljal model, ti priporočam da si vzameš dost časa za barvanje. Z dobrimi vzorci zgledajo ti modelčki noro dober.

Bole ::

sam imam CARSON-ov model v merilu 1:8

..stvar je dobesedno divja
vedno iscem mesta kjer ni robnikov, ker so ti tudi ce so se nevem kako dalec se vedno nevarni! :)):)):))

..najbolje se do sedaj obnesejo kaki AVTO poligoni, kjer ni robnikov

Nemelk ::

ok, jst nism s tega področja, ampak zanima me kolk ti modelčki kej šibajo? en je omenu 40, hm lepo. dej še drugi kej napište!
Nemelk ™

tejo ::

Moj modelček potegne samo do 25 km/h, imam pa Alfo 156, ki jo poganja motor iz Junior Starter Set-a.

Brez skrbi, ko dobim finančno podporo (60k+) si bom privoščil nov motor (16k), regulator hitrosti (20k), nove baterije (?k), nove gume (?k), pa tudi nepogrešljiv izolirtrak (okrog 200 SIT). :D

Avto pa furam po naši ulici, vendar je včasih malce težav, ker imam za sosede točno 7 osnovnošolcev od 4-ga do 8-ga razreda. Potem pa vemo, kako je! :\:(:\

omejc ::

Ja jest sm tut od Tejota avto furov, malce je razpadu, a sva ga kuj popravva.

( Zgornji stavek je zapisan v pravilni gorenjščini)

Bole ::

stvar je taka... moj mislim da gre trenutno nekje okoli 70Km/h..

..ob optimalnih nastavitvah in mogoce malce boljsem motorju (kot je moj), ali manjsih predelavah pa te stvarce letijo :D:D:D
.....tudi cez 90, 100km/h

..zato pa pravim da se izogibam parkirišč z robniki :)
..ker ce ne drugega, ce imas slabe baterije za sprejemnik lahko avto gre iz komande in slej ko prej naleti na robnik ali kaj podobnega... nekaj ga pac ustavi>:D>:D

Boeing ::

Bole in ostali modelarji, priporočam, da obiščete www.rvslovenia.com...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

tejo ::

Boeing ima prav. www.rvslovenia.com je prava stran za modelarje

ASDFG ::

Ali bi lahko js uprašal če ja kakšen modelar v okolici celja ki se ukvarja z nitro vozili na daljinec?

BladE_ ::

Zakaj obujaš 10let staro temo... 2 klika na googlu te odneseta na 100% pravo mesto kjer boš dobil odgovor...

Je tako težko???
Akcija - Reakcija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RC jadrnica - pomoč

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
162034 (1502) Fuks
»

RC letala (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558383 (4898) WaterBoy
»

Predelava rc avtomobilčka

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232589 (1675) retard
»

Daljinsko vodeno letalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
709153 (7201) joker16_7
»

Graupner Models

Oddelek: Loža
481791 (1363) Bole

Več podobnih tem