» »

NLB Klik in Firefox

NLB Klik in Firefox

somebody16 ::

Lep pozdrav.

Imam naslednji problem:

Prijavil sem se na KLIK in z IE prevzel certifikat, ker ga s Firefox-om nisem mogel. Kako naj sedaj shranim certifikat, da ga bom lahko uvozil v Firefox.Z E-Studentom, kjer se tudi prijavljam s certifikatom, nimam problemov in mi je certifikat lepo uvozil. S klik - certifikatom pa so problemi. A mogoče kdo pozna ta problem.

Napaka, ki mi jo javi Firefox po vpisu gesla za uvoz certifikata:
Failed to restore the PKCS #12 file for unknown reasons.

Uporabljam Firefox 1.0.2

Hvala za pomoč!

SavoS ::

V Internet Explorerju.... orodja - Internetne možnosti - vsebina - Certifikati, nato izbereš certifikat in daš Export. Ko te vpraša, če private key, rečeš Yes. Nato določiš mesto in ime datoteke in izvoziš!

Pozor!

Ko si uvažal podatke, če nisi pri uvozu certifikata odkljukal, da želiš ta certifikat še kdaj izvoziti ali uvoziti, si se malo zaj*bal.......najboljše da naročiš nov certifikat....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

somebody16 ::

Tisto sem obkljukal, saj lahko certifikat brez problemov uvozim nazaj v IE.Tudi izvoziti ga znam saj sem Certifikat za E-študent normalno izvozil in uvozil v Firefox. Problem je samo s tem nlb-klik certifikatom.

enough98 ::

abanka - abanet.

Tr0n ::

Mislim, da rabis originalen certifikat oz. ga moras pravilno izvozit. Pri meni deluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backup in uvoz SIGEN-CA certifikata

Oddelek: Omrežja in internet
4412983 (1872) kow
»

Prevzem certifikata za Klik NLB

Oddelek: Pomoč in nasveti
152771 (2542) b3D_950
»

Mozilla - certifikat

Oddelek: Programska oprema
186267 (5365) meganboj
»

Firefox 3 in klik nlb

Oddelek: Programska oprema
3220178 (15997) solatko
»

KlikNLB, FF, IE, Linux, Windows -> težave

Oddelek: Programska oprema
204456 (4068) boriss

Več podobnih tem