» »

ATX za v avto

ATX za v avto

dennis18 ::

Alo
Želim predelat atx napajalnik, da bo delal na 12V vhodu, na izhodu bo pa napajal matično ploščo oz. celi comp. 8-O Gledam po forumu gor in dol pa ne najdem nič konkretnega:( npr. kak atx naj vzamem, ker eni atx-i imajo vgrajene trafote z 7 pinskim sekundarjem eni z 6 pinskim, eni imajo LM393 eni ga nimajo. Prosim za nasvete, morebitne fotke in okvirna cena predelave.
;)

LP

jurcek ::

lej tukaj maš eno temo : LINK

stromar ::

pošlji sliko spodnjega in zgornjega dela tiskanega vezja prvega ATX-a, ki ti pride pod roke, pa ti povem če je OK in kaj moraš naredit. Brez slike ti ne morem pomagat. To, če ima 6 ali 7 pinov in ali ima tisti LM393, ni važno
Stroški 2000-3000 + nekaj uric dela

Napajalnik sem že prodal. Slik pa nisem prilepil v tisto temo, ker jih nisem dobil.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

stromar ::

Še nekaj. Brez, da bi ti mal opisal kaj bi rad, ti ne moremo pomagat. Če misliš, da boš postavil vprašanje, mi pa ti bomo napisali postopek za vse možne firme in modele napajalnikov, se motiš.

Kaj si ne moreš od koga sposodit digitalca in naredit eno fotko od zgoraj in eno od spodaj?

PS: Isto vprašanje od iste osebe sem dobil pred nekaj meseci na zasebna sporočila, in sem mu že takrat odgovoril, a je kar izginil


Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

24-pin KONEKTOR na matični plošči in 20-pin na napajalniku

Oddelek: Strojna oprema
486886 (4935) Win8NonGrata
»

Napajalnik lc 6550 h je eksplodiral

Oddelek: Pomoč in nasveti
293909 (2970) nokia6310
»

High-end kista za 1300€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
896419 (4761) DJ MartiNi
»

ASUS M2N-SLI DELUXE

Oddelek: Strojna oprema
121172 (966) OChack
»

Kje se da kupt kabl

Oddelek: Kaj kupiti
7732 (596) HardwareMaster

Več podobnih tem