» »

nalaganje velikih datotek prek diketnika

nalaganje velikih datotek prek diketnika

civic_ ::

:8) vem da imam mazohistične poste.

no torej mislim da v dosu ali 95, si dal eno recmo 5mb velko datoteko na disketo je začelo kopirat, reklo da daš še eno....in tako naprej. to sem probal v win 98, pa je rekl da dam neki z večjo kapaciteto.

prek googla sem probal samo imena ne vem
ali obstaja kašen program?

cryptozaver ::

winZIP
WindowsComander - TotalCommander

737 ::

civic_ ::

ne ne, saj zazipane datoteke, ki so zazipane večje od 1,5mb!

BigFoot ::

Lahko uporabis WinRAR ali WinZip ki lahko filetke razdelita na 1.4MB velke kose. Lahko pa uporabis tudi HJ Split.

civic_ ::

o fino. meni disketnik prepozna le 1.34mb na disketi. očitno s tem programom bo šlo.

ampak potem jih ta program tudi nazaj združi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: civic_ ()

gumby ::

disketo lahk sformatiras tud na 1,8MB... ampak to so ze res mazohisticne fore :)

cryptozaver ::

Ocitno samo cakas kaj ti bo dano nic pa ne testiras. Z vecino orodij ki smo jih predlagali je mozno dolocit eksaktno velikost posameznega fajla. Ponavadi so taki fajli tudi selfExtractable.

sinko999 ::

Uporabiš winrar ki ima že not možnost da nastaviš velikost posameznih delov pametno je da se vzame malo manj kot je pa polna velikost diskete ker če je kakšen poškodovan sektor ga ne moreš dati popraviti. Glede formatiranja disket če jih sformatiraš na 82 track-ov namesto 80 prideš na 1,68Mb namesto 1,37 in pa prepozna jih ti pravilno samo win 98, 95 pa NT4 vse kar je novejše ne bo prav delalo. Pa še večja verjetnost je da bo prišel not kaki bad sektor. Za ta program če rabiš za formatirat diskete pa me kontaktiraj na ZS.

LP
Ni? ni ve?no !

civic_ ::

no ta spliter je sranje in sploh ne dela.
total commander pa .....super!

pa tisti program za povečanje kapacitete prosim za link


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predstavitev programa (do 1,4Mb)

Oddelek: Šola
191115 (797) sverde21
»

Programček, ki razdeli datoteko na več delov

Oddelek: Programska oprema
161832 (1712) schurda
»

Išče se programček..

Oddelek: Programska oprema
61301 (1081) kisser
»

Program za razdelitev file-a!

Oddelek: Pomoč in nasveti
171476 (1296) ToniT
»

Kako razstavit file?

Oddelek: Programska oprema
181958 (1759) andrej

Več podobnih tem