» »

Poceni Inkjet delujoč pod Linux

Poceni Inkjet delujoč pod Linux

iso2000 ::

Prosim za nasvet glede nakupa inkjet printerja. Zadeva mora delovati pod Linux sistemom. Pa cena naj bi bila do ca 20k sit, rajši manj! Hvala za vse predloge in nasvete!

LP

malinavc ::

če hočeš res poceni tiskat, si poglej tiskalnike Canon, i1000 je najcenejši, kartuše so skor zastonj, tiska pa tudi dokaj vredu.Samo za driverje pod linux ne vem, če so, poglej na domačo stran.
...odvisno s katere perspektive gledamo...

iso2000 ::

Saj ravno to je problem, ker canon je bolj labavo podprt pod Linux-om. Za sedaj sem gledal Epson C46, če ima kdo kakšne izkušnje?

Jux ::

moje osebne izkušnje z epsoni - PORAZNO. Delajo obupno, trošijo preveč barve, barva je draga, izdelava jako plastična.
moje osebne izkušnje z canoni - ODLIČNO. posedujem i550, VRHUNSKI tiskalnik, mala poraba barve, kvaliteten tisk, HITER tisk, poceni LOČENE kartuše, skratka 1A!
moje osebne izkušnje z HP - ZELO DOBRO. Robustni, vzdržljivi, se ponavadi ne kvarijo edin minus so res drage kartuše in nič kaj posebno hiter/kvaliteten tisk

Osebno mislim da bi moral kupit canona, če pa to ne gre zaradi linuxa pa HP, epsona se izogibaj kot hudič križa.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Brane2 ::

Za Canona ne vem, kar se tiče HPje vin Epsonov pa so moje izkušnje ravno obratne. Edina stvar, ki jo zamerim modernim Epsonom je tisti prekleti čip v kartuši, a obstaja zdravilo tudi za to...
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
666137111 (1014) T-I-N
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17036716 (20430) gazer
»

Multifunkcijska naprava (do 200 EUR)???

Oddelek: Kaj kupiti
194423 (2518)          
»

Kateri tisklanik izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
312324 (1957) Tomson
»

A3 printer

Oddelek: Kaj kupiti
52162 (2044) nejcek74

Več podobnih tem