» »

Prenosnik Fujitsu-Siemens Amilo A1630

Prenosnik Fujitsu-Siemens Amilo A1630

Gwanaroth ::

Na http://www.egw-electronics.at/ sem videl sledeco ponudbo:

15,4 Zoll/ WXGA (1280x768) Pixel/ AMD Athlon 64/ 1800 MHz/ RAM: 512 (2x 256) MB/ RAM max.: 1024 MB/ HDD: 60 GB/ Optische Laufw.: Double Layer DVD+/-RW/ Grafikkarte: ATI Mobility Radeon 9700/ Grafikspeicher: 128 MB/ Erweiterung Steckplätze: Memory Stick/

...za 1.111,29 Evrov. Ponudba je mamljiva. Ima se kdo izkusnje s temi notebooki? Zanima me tudi vase mnjenje glede cene. Kaj pa, a je ze kdo kupoval v omenjeni trgovini? Trgovina se nahaja bojda v Gradcu. Vesel bom vsakrsne informacije, ker se tja odpravljam prvic.

Link do ponudbe

Link do specifikacij notebooka, s tem, da je ta iz ponudbe 3000+ in ne 3200+.

Hvala.
Lights often keep secret hypnosis..

flipflop ::

Jaz se tudi odlačam kateri notebook vzeti in Fujitsu Siemens imajo kar zanimive modele v ponudbi. So to kvalitetni prenosniki?

OwcA ::

Kar se mene tiče imajo zanič tipkovice, pritisneš eno tipko, pogrezne se pol tipkovnice.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

flipflop ::

A to vsi modeli ali samo določeni? Ker sem našel enega kar solidnega za solidno ceno (vsaj zdi se mi).

Kaj misliš, kateri bi bil boljši: tale ali tale?

Oziroma, da se popravim, se splača dati 500€ zraven za 2 GHz ali ne?

Acerji so menda kar solidni. IBM se mi zdi predrag, oziroma nočem dati toliko za notebook. Tam do največ 350k bi naj bila cena, še raje pa manj. Bi ga pa imel tudi namesto sedanjega desktopa ki je že kar star in že bolj bogo dela, tako da bi bil namenjen za gledanje filmov, kak špil sem in tja,... Nameravam pa kupit čez mesec ali dva, bodo v tem času kakšne novosti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

OwcA ::

A to vsi modeli ali samo določeni? Ker sem našel enega kar solidnega za solidno ceno (vsaj zdi se mi).

Ne vem, ker je toliko izbire, sta me že dva primerka odvrnila.

Kaj misliš, kateri bi bil boljši: tale ali tale?

Glede na to, da misliš uporabljati kot nadomestilo za namiznega se verjetno splača vzeti močnejšega (ker ima tudi več RAM-a, boljšo grafično, ...), v koliko sta zaslona, tipkovnici, kvaliteta izdelave primerljivi. To so zelo pomembni dejavniki, ki pa jih žal samo iz specifikacij ne moreš razbrati.
Novosti so ves čas. V dveh mesecih se bodo Sonome dobro ustoličile, tako da se gotovo splača počakati in bodisi dobiti nanovejše ali pa stare bolj ugodno.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Jenej01 ::

jaz sem vzel prestigia 159W, pa sem za zacetek kr zadovoljen. tipkovnica, ki so jo vsi simfali, mi je vredu, ne vidim kaksne velike pomanljkljivosti na njej. edino malo velike tipke so napram logitech ultra flatx tipkovnice, ki jo imam na drugem racunalniku. Pa tud drsna ploscica deluje bp in sem se navado...

je pa centrino 1.6, 80GB,512ram,radeon9700.dvd+-rw, edino baterija ob uporabi vsega po malo zdrzi nekje 2 uri... nimajo pa se novih serij z 6600mA baterijo, tisti zdrzijo dlje...



lp jenej
P5Q PRO, E7300@3400Mhz, 4GB@... itd :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik Fujitsu Siemens

Oddelek: Kaj kupiti
122846 (1747) hyunday
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706715 (4699) _marko
»

Prenosnik do 300k

Oddelek: Kaj kupiti
211461 (1126) mitjaje
»

Acer iz notebooksbilliger.de

Oddelek: Kaj kupiti
111489 (1321) flipflop
»

Prenosnik do 400.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
101310 (1023) Kelscho

Več podobnih tem