» »

Ubuntu se poslavlja

Ubuntu se poslavlja

Slashdot - Ko smo že odštevali ure do izida druge različice Ubuntu Linuxa, nas je nepričakovano presenetila vest, da je ne bomo dočakali, saj so razvijalci le 5 dni pred načrtovano predstavitvijo "Hoary Hedgehoga" zaradi finančnih razlogov opustili ves razvoj. Naj počiva v miru!

29 komentarjev

sid911 ::

R.I.P.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

Bass0 ::

Ej, res jih je hudo udarilo... še na forum niso postavili nobene uradne objave. Kolega, ki je na vezi z enim od teama, mi je povedal, da so enemu od razvijalcev za las preprečili, da bi se obesil... 8-O

BluPhenix ::

Sicer pa itak da je krepalo sceno, kdo si lahko da gor sistem z imenom ki spominja na afriško pleme oziroma hudo virusno bolezen.

Ej stari keri sistem pa ti uporabljaš?
Ubuntu!
Kaj še se nisi pozdravu, si dobil nove antibiotike?

Naivnost, naša mala prijateljica. Škoda da si dal link, malo jebe, pa 44 min si zamudil z objavo.

Zgodovina sprememb…

.:Toto:. ::

Ma ne samo to! 8-O Isto jocejo odgovorni tudi pri Novelu (Suse), Mandrake je komaj na suhem, ... pomoje se bliza konec open sourca... bilo je lepo dokler je trajalo. Res hud udarec! Billy se pa smeje! ;((

Luka21 ::

je pa res da smo že prvega aprila

TheJack ::

Na današnji dan se izgleda kar ne nehajo slabe novice - pred par minutami se izvedel, da je podjetje Microsoft zaradi finančnih razlogov prenehalo z razvojem Windowsev in programske opreme nasploh. Podjetje je izgleda popolnoma bankrotiralo.
Pa vendar še obstaja žarek upanja - ustanovitelj Bill Gates in predsednik Steve Ballmer obljubljata da bosta prodajala svoji telesi toliko časa, dokler ne bosta zbrala dovolj denarja za nadaljevanje razvoja operacijskega sistema naslednje generacije Longhorn, ki bo baje vseboval popolnoma novo verzijo Minolovca!

bajsibajsi ::

BluPhenix sej ti se hecas glede imena a ne?!?
Ime je se kako prikladno "ovpn sorsu". Prov Unixasticno zveni...

lukaz ::

hehe. pa še slo-filesharing je BSA zaprla.....:D

Alexius Heristalski ::

Ta novica je prvoaprilska!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

bajsibajsi ::

Ma ne a res? To pa nikakor ne drzi ce je na tako dobrem portalu kot je Slo-tech. Dej zresni se mal no...

jRk0 ::

lol, novica je ziher prvoaprilska=)
You fuck up once, you loose two teeth.

mathjazz ::

Ni prvoaprilska!

Na dopisnem seznamu je obvestilo. Mal Googlajte!
www.getfirefox.com

Microsoft ::

Glavn, da folk naseda! Prva dva sta zagrabla kot za salo!:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

dizel ::

Men so pa tele prvoaprilske na Slo-techu prou zakon :)).
Ceprav se mi zdi da tale ni bla tolk udarna kot recimo par let nazaj ko se je zacelo govoril, da se bo Slo-tech prodal za par miljonov :D :D .
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

ql000 ::

dober štos! Sem šel takoj potem, ko sem prebral novico na ubuntu page in glej ga zlomka nikjer nobenega obvestila! Pol pa še fora, da se je en skor obesu! Fantje mate pa filing za zdramatizirat zadeve!

Ena ta boljših prvoaprilskih!:D>:D

Keyser Soze ::

Jez s pa samo reku, pej v ku.... Pa glih zdej k sm ubuntu naložu na računalo. Pol mi je pa kapnilo, da ni taprav datum.

Bass0 ::

Hehe, enkrat ko pogruntaš, da je nategavščina dobra (da so te nategnili :P ), se pa pridružiš nategovalcem. :D

M.B. ::

Poskus 1. Aprila ali nesposobni novinarji: Arabski zid je bil previsok, Nogomet ne domuje v Celju, Brez besed nad RTV Slovenija, Prekoračili so delovni čas. SLo-filesharing je zaprla BSA in na IRC-u ljudje že prestrašeno brišejo vse podatke. Klik!
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

BluPhenix ::

Googlov Gmail ima tudi fanj foro:

www.gmail.com

mavec ::

Ja večina vas pa res nasede na prvoaprilsko šalo. Tako kot je prvoaprilska tista o ponovitvi nogometne tekme.

metalc ::

Ali pa tale, da bo OpenBSD pod GPL:

there are persistent rumors supported by check-ins on cvs.openbsd.org
in private -GPL branch that openbsd 3.8 will be released under GPL.

analysts believe that theo accepting the fsf award for his contributions
to GPL is just a part of the plot.

rumor says theo have said:
"definitely we can't build world without gcc. what the fuck is the 'G' in
gcc?
either we build a cc without 'G' so we can build world our way or we become
GPL."

metalc ::

Pa Britannica naj bi prevzela Wikipedio...

CaqKa ::

če je tak dobri distribuciji kot je ubuntu šlo tako slabo da so dol zaprli.. a bodo sledili še drugi?

CaqKa ::

zdaj pa si poglejte kaj je pravi anti ms sajt

Z-lot ::

1. apriiil :D

Myth ::

Hmm... tole z Belorusijo bi lahk blo resnično, danes sem ravno dva od igralcev večkrat srečal v MB-ju.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

CaqKa ::

glavno da je zunaj gentoo 2005.0

Screamboy ::

pa kaj meniš na nov gentoo kako deluje pa namestitev še vedno težka

borchi ::

če se ti zdi namestitev težka (kar ni!) instaliraj vida linux v pol ure in boš potem med uporabo svojega sistem sproti skompajlal vse pakete (ali pa z uporabo portage snapshota 2005.0 in binary paketov) in prišel na 2005.0.
l'jga