» »

Kateri barvni laserski tiskalnik za okoli 110.000 sit ?

Kateri barvni laserski tiskalnik za okoli 110.000 sit ?

mrTwelveTrees ::

malo sem gledal enaa.com

Samsung Samsung barvni laserski tiskalnik CLP-550N
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/product.asp?dept%5Fid=785&pf%5Fid=409094


HP LaserJet 2550L Color
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/product.asp?dept%5Fid=232&pf%5Fid=406114

pa EPSON... ta je največji JAJC... ;((

EPSON AcuLaser C900
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/product.asp?dept%5Fid=227&pf%5Fid=200196

glede kaj ponuja Samsung je zmagovalec...

HP je kvaliteta, ampak dobiš manj...


namen tiskalnika za majhno podjetje...

Hux ::

Kaj resno mislis da ma kdo te 3 doma da ti lahko predlaga kiri je bolsi. 99.9% se enga nima :\.
Ocitno si si sam na vprasanje odgovoril kaj zdaj rabis potrdilo? Tudi ce ti da kdo ptrdilo vec kot 1ga ziher nima.

Ciho ::

Samsung je odličen, zavedaj se pa tega da je skrivnost v gonilnikih ki so pri HP-ju najboljši, v mreži in naprimer pri kakšni specifiki se najbolje obnesejo. Za printat račune in navadne dokumente je pa Samsung zagotovo dobra odločitev, edino nekoliko je velik, tako da priskrbi dovolj prostora zanj.

perci ::

Za printat račune in navadne dokumente je pa Samsung zagotovo dobra odločitev

A ti misliš, da on kupuje barvn laserc za račune printat? Vsaj upam, da ne.

dolenska ::

pa konicaMinolta laserski tiskalnik je tut dober

Tihi Mi53k ::

Ravno danes je v Monitorju test laserskih tiskalnikov.
V tem razredu, ki ga gledaš ti, je "zmagal" Samsung.

Phoebus ::

Kdo bo pa tonerje plačeval? Tu so 4, ne en ;)

totek24 ::

@Phoebus se hvala bogi da so 4! Kaj bi te blo ce bi bil samo en ali dva. Bi zmankalo magenta in bi moro toner, kjer sta se cyan in yellow vredu, stran vrect!!! Kolko jaz vem, majo vsi barvni laserci 4 tonerje.

Drugace pa v tem razredu bi se jaz za Samsunga odlocil. Smo jih ze kr nekaj prodali in je super. Tracna enota in grelna glava zdrzita preverjeno okoli 50k kopij, ceprav garantirajo 30k kopijh z njima. Z tonerji sem pa ze videl da delajo po 7-8k kopij barvne in 10k crne. Pac odvisno od pokritosti. Tak, da jaz ti kr samsunga priporocam.
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: totek24 ()

PaJo ::

Tudi sam ti priporocam Samsung-a, zadeva dela good in dovolj hitro tudi za malo pisarno, pa se duplex enota pride zelo hitro prav. Deluje pa super tudi v mrezi, tako da tu ni problemov. Ima pa tudi dalec najcenjsi izpis CB strani:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

OPX ::

Ej s Samsungom CLP-500 ne moreš zgrešit...mi ga mamo, pa zaenkrat ni problemov... tud kvaliteta je precej dobra, je pa res, da se barva ne sveti...

Kakorkoli, v tem rangu mislim da je favorit...

aja pa če kdo rabi tonerje za ta printer lahko zrihtam refill full ceneje:D ... moj email je:grega@amis.net

lp,
Grega:)

Tac20 ::

Hm barva ne sveti, a ni to odvisno od papirja če je premazan ali ne:\

OPX ::

Sem tud jaz mislil, da je...ampak se tisti prah "prilepi" na površino paprirja...tak da vseeno kak papir maš...saj je menda pri vseh laserjih tak...je pa res da je dost boljši odtis, če maš 100g papir:)

lp
grega

globoko grlo ::

OPX, kaj pa printate, če smem vprašat

OPX ::

Hm vse sorte, od brošuric, letakov, vizitk...take stvari predvsem...

Tac20 ::

No sigurno je tudi od barve, ampak pomoje vseen predvsem od papirja če boš printal na nepremazan neklejen papir, kot je npr. ''skret'' papir:D ne bo barva se nič svetila, če pa na nek kvaliteten premazan papir pa se sveti, saj v mojem primeru je bilo vedno tako;)

cekr ::

Laserji zaenkrat še ne omogočajo tiskanja čistih fotografij.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

mersol ::

Vseeno katerega vse se bo dal filat ;) ene prej druge kasnej ... zdej pa odvisn kolk časa boste zdržal s priloženimi tonerji ki so zelo malo polni, saj bo prvi nakup vseh tonerjev + razvijalne enote olajšal za printer in pol.

PaJo ::

Pri polnosti imam Samsung zopet prednost, saj so vsi njegovi tonerji polni, tako kakor novi, ki jih kupis kasneje:D Res pa je da njihova menjava kasneje stane skoraj toliko kakor novi printer, to pa tako enako za vse barvne laserje.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

mersol ::

Če bi blo to res kar pravi Pajo potem pozivam vse lastnike tega tiskalnika če mi prodajo star tiskalnik in kupijo novega. Na enaa je cena tega tiskalnika 96k s polnimi tonerji cena vseh barvnih tonerjev je 3x25k + 21k za črnega = 96k.
Torej pričakujem ponudbe za rabljen tiskalnik lahko tudi pol leta in več za nekaj tisočaov. Da ne bom preskromen dam za poln črni toner.

hvala m.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri disk za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
131468 (1215) zee
»

Samsung diski

Oddelek: Kaj kupiti
51342 (1268) newman
»

Lomljenje navipčnih črt na LCDjih

Oddelek: Zvok in slika
71220 (976) XrobertoX
»

Tiskalnik ali vecfunkcijska naprava za 30-50k

Oddelek: Kaj kupiti
91658 (1527) MEDENA
»

Kateri črnobeli laserski tiskalnik ?!

Oddelek: Kaj kupiti
171808 (1554) sebastianl

Več podobnih tem