» »

fasu sm virus!

fasu sm virus!

kingkong ::

zadeva je taka!
fasu sm virus, ki se mi je pripopal v c:\windows\Winrun.exe. nod32 mi ga sicer prepozna, vendar napiše da gre za neznanega NewHeur_PE virus. na goglu sm sicer našel nekja napotkov kako se rešiti te nadlege, vendar nobena ni bila ustrezna!
problem je tudi v tem, da ne morem odpret task managerja!
kaj nardit?

ERGY ::

Prvo uklopi deep scan pa vse mozno. Potem ko ti najde vse kar imas kar dej delete, ker ta fajl drgac windows ne potrebuje za zagon alpa kej :) Ce ti to ne uspe pejd safe mode | restart > F8 > safe mode > pa najdi to datoteko in zbrisi rocno > restart | Pol naj bi se ga znebi, za vsak slucaj pa poglej se | start > run > msconfig > startup | Ker je mozno da je autostart datoteka :)) ce je kej sumljivega tam kar odkljukaj.

gl

ScorpionX ::

Mas vse windows update-e(Service pack 2....) ?

ivek12 ::

js sem se raznih zajebanih virusov znebil s programov SAV32Cli, ki ti v dosu laufa in ti res vse počist, k neki virusi se ti skos in skoz obnavljajo četudi zbrišeš file n krat. upam da ti bo to kej pomagal. poišč na googlu.

kingkong ::

ejba rečem, mam vse posodobljeno, tud NOD32, ,samo enostavno ni kao kjura za ta virus! bomo vidli kaj prinese jutrišnji dan. samo lahko rečem, da mi gre ta virus že malo na živce;(

ScorpionX ::

Tut jest mam en virus in mam tut podobn problem, ne morem odpret task managerja ;) tko da res ne vem kva nardit....pomagajte experti....

kingkong ::

kaj res nima nobene ideje kako se rešit tega virusa?

AnWar ::

Ste probali, drug antivirus? Recimo avast, norton...

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

ScorpionX ::

probaj SAV32CLI

nojus ::

nalozi si poizkusno verzijo Kaspersky-ja. www.kaspersky.com pa probaj pravi AV.
sovražim Gargamela.

baron21 ::

Živjo! Ko sem jaz imel tak primer, da je antivirus program našel virus, odstranil ga pa ni, sem okuženo datoteko premaknil na USB ključ- CFkartico, nato sem jo 2x formatiral in problem je bil rešen. Od takrat je minilo cca 4 mesece brez težav. LP
baron21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus policija

Oddelek: Pomoč in nasveti
3311584 (9413) solatko
»

Kako naj odstranim Trojanca?

Oddelek: Programska oprema
122213 (2025) knesz
»

Mam neki zajebani virus/worm/spyware,... kateri Anti-Viruse disenejbla/briše njihove

Oddelek: Programska oprema
51108 (985) ivek12
»

Navapqwa.exe ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
171780 (1560) ScorpionX
»

100%Cpe + ostalo

Oddelek: Pomoč in nasveti
111995 (1665) postar_si

Več podobnih tem