» »

Arctic Cooling Freezer 64 sucks

Arctic Cooling Freezer 64 sucks

Eru ::

mam epox plato, in problem je ker lahko cooler obrnem prot grafični ali pa proti napajalniku %#$%#&!!!

kuglvinkl ::

Če tole štekam...
Your focus determines your reallity

cbelica ::

Kako pa kaj hladi?

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

Eru ::

al mi piha direkt na grafično al pa v napajalnik, kaj je kle težko razumet?

RC14 ::

Eru.
Vidim da si vzel epox plato. In kako se ti navija?? Ja če je tako ga pač obrni proti napajalniku,napajalnik ti bo pa ven vlekel tist zrak. Pač nekatere plate imajo takšno postavitev, npr abitka ne vem točno katera ima pa tako da ta ventilator piha proti zadnji stranici torej zasukano za 90 st.
Kako pa kaj hladi?? a je glasen??? Na netu sem bral,da ta cooler sploh ni slab,rahlo slabši od xp-90.

Lp

Eru ::

Nisem mel veliko časa, počakaj dan dva pa poročam, glej meni je glasnost zelo pomembne, če obrnem proti psu-ju se ta full bl vrti tko da to tudi odpade. dover hladilnik je lahko na vse strani obrnen =)

RC14 ::

Eru:
Ja ti kr poročaj ko boš mal stestiru, da dobim informacije iz prve roke kako se obnese. Tud sam sem ga kupil,sam še nimam plate in procesorja (čakam že celo večnost) dobil naj bi drug teden iz Nemčije. A si prej imel kak drug cooler gor??

Lp

Eru ::

Ne, sam hladi kar dobro sam sem moral še en ventilator dodat da mu dovaja zrak, zdaj testiram 295x9 prime stabilno, sam neki me lan jebe, zgleda bom moral disablat onboard lan... neke čudne stvari... pač če bootam brez utp kabla not vse uredu, če mam kabl not, kr en dhcp search pa je pol treba še enkrat winse naložit...

Eru ::

RC14 ::

Eru:
Kolk pa imaš temperature ob naviti in nenaviti mašini?? Da dela na 295x9 stabilno na tem hladilniku za dobrih 5k je pa res fajn. Torej dober nakup.

Lp

RC14 ::

Eru: Bo kaj poročanja??? 8-)

Lp

tiborrr ::

DHCP ti javlja zato, ker ima vklopljen verjeto boot rom.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Eru ::

Sem bil na smučanju en teden, kle je nekaj: Moj OC A64 3000+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična za 300-400 EUR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15726576 (18352) hojnikb
»

Nasvet za hlajenje in utišanje PCja... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10029064 (27109) kuglvinkl
»

napajlnik in ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262209 (1872) Pyr0Beast
»

peltier element

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352276 (1892) Eru
»

Končno omembe vreden FSB!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411823 (1017) Malecky

Več podobnih tem