» »

Driverje za Rockwell modem?

Driverje za Rockwell modem?

BlackHole ::

Imam Rockwell (firma se je že preimenovala) interni modem V90. To so tisti modemi, ki so se prodajali (morda se še) po 7k SIT lani, predlani. Tisti, ki jih imate, itak veste. Torej prosil bi, če mi lahko kdo pošlje driverje za ta modem. Original CD sicer imam, vendar tisti driverji mi že na začetku niso delali, tako da sem moral na netu poiskat druge (predlani enkrat). Zdaj bi rad ta modem prodal, pa bi rabil driverje, na enem CD-ju sem jih celo arhiviral pa ga ne najdem, torej se priporočam, če ima kdo.

BlackHole ::

Če sem bolj natančen, modem je Rockwell speakerphone v90, nekaj v trem smislu.

R@C@ ::

Poglej če ti slučajno na čipu piše PC tel, ker so nekej kompenzeral, pol pa povej. Če pa je ziher Rockwell, pol pa poglej TULE

BlackHole ::

Na čipu piše:
RLVDL56DPF/SP
R6785-61
ROCKWELL 97

Vendar driverjev ne morem dobit, povezava ne dela.

BlackHole ::

Nekak mi je le uspelo D/ljat deluječe driverje, sicer so od Aopen-a ampak delajo, hvala za hint stari.

PeTe13 ::

No jst mam originalne driverje za ta modem. Veliki so 3,5 KB. Če nucaš!
Capitalism stole my virginity!

BlackHole ::

Sicer ne vem kako so lahko 3.5 kb veliki, morda misliš samo INF datoteke, pošlji za hec.

R@C@ ::

Ni blema...

Ful je problem pri teh cheap modemih, ker je v bistvu u iber velik proizvajalcev, pa 5 različnih čipov, pol pa vsak po svoje neki sestav, pa napiše na škatlo Motorola, Rockwell, ....., pa z mejhnim zraven chipset. Žalostno je pa to, da pol niso vsi drajverji od tega chipa dobri za ta modem.

Aja............jest sem na srečo že na kablu!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux in modem

Oddelek: Operacijski sistemi
171672 (1433) |_CoBrA_|
»

Gonilniki za Suse Linux

Oddelek: Pomoč in nasveti
10949 (883) Sahel
»

Driverji za modem?

Oddelek: Strojna oprema
5815 (739) jure1873
»

115 k

Oddelek: Omrežja in internet
141214 (995) Boky
»

Rockwell k56flex modem driver za win2k .. nujno !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71270 (1218) OrlyTM

Več podobnih tem