» »

Prenosni MP3 predvajalniki - usb ključ

Prenosni MP3 predvajalniki - usb ključ

NoBody- ::

Odločam se za nakup enega usb ključa z mp3 predvajačnikom in FM sprejemnikom! V poštev mi prideta tota dva, zaj pa mi vi svetujte kateri je taboljši!
Tale
MP3 predvajalnik Creative MuVo Micro N200 512MB

ali tale
MP3 PREDVAJALNIK CREATIVE MUVO V200 512 MB

Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem!

Lp!
  • spremenil: NoBody- ()

Geo ::

isto je, samo sta oba draga, rajsi pejt tule v trst v Mediaworld, saj se dobi MuVo TX SE 512mb za 16k (NOV)...
SHIT!!! I did it again...

NoBody- ::

Kak sta ista! Malo opih preglej!
Še vedno me zanima keri je boljši od teh dveh! Ostali ne pridejo v poštev!

robbe ::

Glede na ceno in zmogljivost bi jaz vzel CREATIVE MUVO V200. Je cenejši in tudi funkcije ma v bistvu iste, samo nima USB2, ali pa ma pa niso napisali. N200 je boljši samo v tem da ima še linijski vhod za snemanje preko zunanjega izvora (samo kakšna je kvaliteta tega pa ne vem,najbrž ne preveč dobra).

lambda ::

Prej sem vidu v neki trgovini ko je nekdo prinesu nazaj TEAC 256 MB player (za model ne vem točno) in je potem prodajalec, ki ga tako nekako poznam rekel, da dobijo praktično vse te teac-e, ki imajo navadni zaslon nazaj (ta trgovina in njen dobavitelj v Lj tudi) - je bla slaba serija, tisti ki imajo pa barvni zaslon so pa baje čisto v redu. Samo tako kot informacijo, če slučajno pomisliš na nakup tega ...

zavajon ::

V200 ima vgrajen USB priključek, tako da ne rabiš kabla za priklop, ampak ga enostavno ftekneš v usb.

Sam imam TX512FM in sem z njim zadovoljen. To, da ne rabi kabla, mi pride prav, ker ga uporabljam tudi kot usb ključ. USB 2.0 ima, res da hitrosti niso take, kot bi pri USB 2.0 morale biti. Za ga napolnit traja pribl. 4 minute.

lp

NoBody- ::

Kupil sem tx 512+fm in morem rečt da sem res zadovojen! Enostavno vredno svojega denarja!!

Tody ::

Caligula ::

ZA 10 jurjev vec dobis pri Funtechu se mi zdi enakega z 2 giga. Sam za tak denar mas pa pol ze res 20 giga variante na voljo.

Tody ::

Fora je v FLASHU, jest bi rad da ga mam za tečt in to...kukr majo mene radi tele HD mi bo po 2 tednih crknu ;(

Caligula ::

Ma ni to vec taka frka kokr vcasih.

Caligula ::

Kej takega npr
ali pa takega

sploh pa tule

Predvsem pa se hvali tale zadeva-tudi zaradi 30 urne avtonomije..
KLIK

pa klik
pa poceni 1 giga kljuc klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706682 (4666) _marko
»

nakup dc opterona ali yonah?

Oddelek: Kaj kupiti
382174 (1474) -=OL=-
»

PCMCIA video kartica

Oddelek: Kaj kupiti
91036 (976) Phoebus
»

Laptop iz Metroja pentium 3

Oddelek: Kaj kupiti
61309 (1081) ||_^_||
»

Canon Powershot G3 vs. G5

Oddelek: Kaj kupiti
131244 (1046) Jackal

Več podobnih tem