» »

Super trgovina

Super trgovina

Windi ::

Na netu sem našel eno stran, na kateri prodajajo vse žive hladilnike, kakršni sploh obstajajo. link

Pretorijanec ::

Ti, pa si ugotovu, ča pošiljajo v Slovenijo?! Pa kok stane to pošiljanje v Slovenijo, če sploh je?

Daishi ::

Jst sm pa mislu, da bo kdo nas omenu ! :'(
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

OldSkul ::

Daishi sej ste dobra trgovina sam enim se ne da hodit v Gorico v Italiji!A ste pomislili da bi imel Internet trgovino!

ABX ::

Daishi: če delaš v Essdi Gorica mi znaš razložit kdaj uni papki v Trstu bojo začeli vračat ivo. Ker drugače CHL pobira cel delež.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Daishi ::

Essedi Gorica pa ta drugo ! Pac-man style ! :D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

ABX ::

Ma ja sej ...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Vom ::

Zivimo v Sloveniji. Majhna država-blazno draga država. Npr. Ko se brskal po Conrad Electronic za 12cm ventilatorje, ki so pri njih blazno dragi, sem naletel na
PC komponento (http://www.e-trading.si/conrad/nakup/pr..., ki stane v Conradu 12.190 sit. V Trstu (Essedi) sem za enako komponento plačal nekaj več kot 4.000 sit. Razlika je očitna, a ne.

PeTe13 ::

Ej Daishi, dej ti men povej če so to cene na vaši internetni strani z davkom ali brez?
Capitalism stole my virginity!

Daishi ::

Brez ! Z primorskimi prijatli so to cene, ki jih placas !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

piek ::

Ej Daishi.. lepo lepo.. vse lepo in prav. Kako imate pa urejeno za komponente, ki jih nimate na ceniku. Lahko to kje narocite? Konkretno me zanimajo Iwill maticne plosce, se to da dobiti?

LP

piek

Daishi ::

"Ta grde" bi rad ?

Zal ne bo slo !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

piek ::

Daishi, hvala za odgovor. Kaj pa kake druge maticne plosce, ala Epox in podobne, se da dobiti. Ali izkljucno to, kar imate na ceniku?

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---

FlipeR ::

Daishi, brez zamere....piek pejt na www.chl.it in si naroci kar ti rabi! Gres v Trst, placas, vzames in gres domov.
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Daishi ::

;((

Evo, zej si pa zasrau !

:D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

boss_y ::

Ma pa kaj se tok sekiraš.Be happy and live in peace!

piek ::

Mooo, nice. Lepo je imeti vec izbire! :)
Sam sicer hodim bolj v Gorizio do Essedi-ja ali pa Vobis-a. Zgleda, da bo treba se do Trsta pogledat. ;)
Daishi, nc bat, po kaj se se zmeri pr vas oglasim. Pac, povecajte izbiro!

LP

piek

Pisk ::

essedi je za en kurac kajti nikoli nimajo nic na zalogi in nikoli ne vedo kaj in kdaj bodo dobili. non-stop klicat in upat na dobro voljo njihovega tovornjakarja se mi pa tudi ne da.
raje grem v druge trgovine in placam tistih par jurjev vec, vsaj dobim kar rabim, pa se bolj vljudni so.
prilagam naslov ene kul trgovinice v trstu kjer dobite ful retail izdelkov, med drugim vse od Asusa. ce naletite na pravega mozakarja pa boste odsli s takim popustom da se vam bo se par dni smejalo.
D.D.I. - Direct Delivery International
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

Daishi ::

:'(

Te slabe izkusnje z Essedi pripadajo daljnim casom ali so novejse ? ( imeli smo par problemov in upam, da smo vse odpravili, celo pogodbo z "
tovornjakarjem" smo spremenili )

Ce so problemi aktualni, povej, da jih odpravimo. :D

Kar pa se tice CHL, sam tudi tam kaj kupim, ce je ceneje, kot tudi v drugih trgovinah v Trstu. Zelo malo zadnje case, ampak se zgodi. :D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ESSEDI shop v ITA..... >Kje?Pot?

Oddelek: Kaj kupiti
161949 (1593) primozetoo
»

Je v Gorici poleg Essedija se kdo?

Oddelek: Kaj kupiti
121515 (1202) azeed
»

Kje kupiti radeona 8,5k

Oddelek: Kaj kupiti
291969 (1389) HeMan
»

DDR Plata

Oddelek: Kaj kupiti
271444 (965) Milko
»

Nakup v zamejstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645169 (4320) eiht

Več podobnih tem