» »

KAMPIRANJE

KAMPIRANJE

dejc2 ::

A je kdo že kampiral na Slovenski obali, kje se najbolj splača kampirat, kakšno so kj cene za kampe.????????????????????????????????????'



Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!

andro ::

Če ti je do žura pojdi v Lucijo. Od četrtka do nedelje se neverjetno tam dogaja. Samo da moraš v že v sredo prit če hočeš met pravi plac za šotor. Cena: 1500 SIT (na osebo, tur. taksa vključena, na šotor se nič ne plača)
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

ahac ::

Če žur = kup smeti poleg šotora, nonstop vpitje folka, vonj po sveži scavnici potem Lucija.
Drugače pa ne.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dexxx ::

S prijatelji smo hoteli v lucijo pa je bila v petek ob 7h zjutraj popolnoma zabasana, tko da smo počitnice preživel v ankaranu (200SIT na dan dražje, žur pa kot si ga sam narediš--->ob 23h nastopi popolno mrtvilo)
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

dejc2 ::

Sem pršu že nazaj je blo ful dobr sam kampiranje je predrago 1500 - 3 dni 4500, seboj sem imel 20.000 ostalo mi ni niti tolarja. Drugače je pa res žur, povsod v Portorožu je ful zakon. Sam v Luciji nimajo dobro urejenega kopališča tako da smo se hodili kopit v Portorož pa tut tivoli je tam, velik punc, primorke so dobre:D:D:D

Binji ::

Lucija. Zur celo noc in se dlje. Pick pa itak tolko da si mel kej za vidt kamr si se obrnu.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (za mlade)/SLO

Oddelek: Loža
71156 (853) Invictus
»

Kempiranje s šotori na slovenski obali

Oddelek: Loža
4010592 (7433) para!
»

Kamp Lucija

Oddelek: Loža
268049 (3620) oresnk
»

Kam poceni na slovensko obalo?

Oddelek: Loža
1911456 (7596) BCSman
»

Lepe počitnice

Oddelek: Slo-Tech
171571 (1226) Binji

Več podobnih tem