» »

HP laserjet 5L problem

HP laserjet 5L problem

perci ::

Zdele sem dobil domov HP LaserJet 5L, ki ga malo serje.

220V konektor namreč ob priklopu na napajlni kabel cvrči ko utrgan - kot da je zanič kontakt. Ajde, sem mislu, ziher je napajalni kabel v kurcu, ampak sem probal zdej ze tri kable in pri vsakem isto. Če zadevo nekako namestim v "pravo" pozicijo, ki printerju odgovarja zadeva ne cvrči. Sam fora je, da morem met printer operativen brez, da bi se zraven bal, da mi bo blok zakuru. Pol ga raj v kanto zabrišem.

Tko po simptomih se mi zdi, da ima konektor slab kontakt s tiskanino, namreč če s kablom konektor malo ukrivim navzgor zadeva včasih neha cvrčati - poudarjam včasih, lahko da gre za naklučje.

Ve kdo kaj bi bilo narobe in kako je zdravilo?

Pozna kdo kakega modela, ki take stvari poceni zrihta?

LP Pero

ethelred ::

Če te prav razumem, ima konektor slab stik. Verjetno slabo zalotano, treba bi blo stvar vzet narazen, pa pogledat. Napajalnik je notranji ali zunanji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ethelred ()

perci ::

ja, kontektor ima slab stik

Napajalnik je notranji in po pravici povedano nimam ne casa ne volje te stvari razsraufat in prelotavat kontakte, tko da bom to komu dal za popravt - ve kdo za kakega domačega mojstra?

ethelred ::

S katerega konca slo si? Lahko ZS

perci ::

Ljubljana

ethelred ::

Prideš kaj na Štajersko (MB)?:D

perci ::

jebat ga, če ne date nobenih pametnih kontaktov, sem pa sam porihtal - nerad sicer, pol urce meni bednega dela, ampak ratalo pa je :\

kuglvinkl ::

AGT ima servis. Skor v Spodnji Šiški IIRC.
Your focus determines your reallity

perci ::

no vidš, na njih se pa nism spomnu - ma sej je šlo kar gladko - se zadevca lepo odpre, sam ni mi pa da bi vsak dan to počel ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peugeot 5008, utripalke z dvojno hitrostjo

Oddelek: Na cesti
71292 (621) 2f4u
»

Klešče za RJ45 konektorje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
193902 (1648) Sc0ut
»

Kakšna napaka bi tole lahko bila ?

Oddelek: Strojna oprema
13773 (620) #000000
»

Napajalnik "kuri" kontakte???

Oddelek: Strojna oprema
242709 (2219) kurjač
»

Stiskanje konektorjev

Oddelek: Omrežja in internet
152519 (2219) PaJo

Več podobnih tem