» »

WIN98 problem z zagonom

WIN98 problem z zagonom

sertl1 ::

Pozdravljeni ,

Na eni starejši mašini imam naložen WIN98 /2nd edition . Ker sn imel en virus , vsaj tako mi ga je javljal Mcafee , sem šel McAfee updejtat z novim relisom , in ko želim zagnat sedaj pc me sploh ne spusti v OP sistem , ampak se vse ustavi , takoj ke se prižge namizje , tako , da mi nobene ikone ne pokne gor. Probal sem tudi v varnem načinu , pa prav tako brez uspeha - kako sedaj delejtat to sranje , ki sem jo instaliral , brez , da se WIN98 naloži ?

Ali obstaja kaka rešitev ?

Ker na mašini poganja oče neko poslovno aplikacijo , pa le tega ne morem OZ. ne smem formatirat !

Prosim za konstruktivne predloge in rešitve !

LP,

Alex>:D :\

christooss ::

Probaj takoj ko ti racunalnik ob zagonu zazna diske kot nor pritiskat tipko F8. Pol se ti more pa prikazat seznam. Izberi moznost SAMO MS-DOS. Znajdes se v dosu pol pa zbris potrebne stvari.

Al pa v cdrom flikn LiveCD Linux distribucijo pa mountej win disk pa potem zbris potrebne stvari
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

sertl1 ::

Ja hvala za ta predlog !

Samo ali misliš, da bo vredu če samo delejtam tale antivirus dol , kaj se zgodi z registri ?

Lp,

Alex;(

Spajky ::

Čuj, probaj iz Samo DOS (command Prompt Only) izbrat+restavrirat starejši (dober) register s komando scanreg/restore ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

christooss ::

Poskusi pol varni zagon. V istem seznamu kot MS-DOS. Pa bos se mi zdi lahko sdostopal do odstrani programe pa pol odstrans pa je. Ce pa ne bo pol pa prek dosa pa delete pa upas da ne bo nic pa cimprej instaliras staro verzijo da ti ona povoz registre pa te jajca pol jo pa uninstall pa si nastimej ksn drug antivirus mogoce da nova verzija antrivirusa mcaffe ni kompatibilna z WIN98.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

christooss ::

Ups sm prepozn odktril da si probal varni zagon.

DOS ti je ednina resitev poleg linuxa
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

sertl1 ::

EVO - Mi je že uspelo popravit poškodovan registr z ukazom v DOS Modu :

scanreg/fix

scanreg/restore - ne reši in ne fiksira problema v win98 tako dobro kot prejšnji ukaz !

Hvala za konstruktivne predloge in nenazadje za REŠITEV !

Alex:D >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 98 - moder ekran z naslednjo vsebino...

Oddelek: Pomoč in nasveti
51635 (1514) Vajenc
»

Win98 ne vidi CD ROMov

Oddelek: Strojna oprema
5813 (769) JanezC
»

En računalnik je neviden v mreži

Oddelek: Pomoč in nasveti
101045 (899) Spajky
»

Winsi ne prikažejo CD-ROM pogona

Oddelek: Pomoč in nasveti
6786 (761) Spajky
»

NUJNO!!!!!!PROMLEM PRI RAČUNALU!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111255 (1066) cekr

Več podobnih tem