» »

Tiho ohišje in ventilatorji

Tiho ohišje in ventilatorji

tha_man ::

Yo, a ve kdo za kako ohišje, ki bi čimbolj zadušilo zvoke iz računala (ventilatorji, disk...), in bilo tud drugače kvalitetno narejeno in prostorno (kak midi tower bi bil dovolj). Ne rabi biti navijaško ali serversko, ker nimam namena navijat. Slišal sem da so kar se tišine tiče v redu plastična ohišja... Zanimajo pa me tudi čim tišji ventilatorji, ki pa bi bili vseeno sposobni ustrezno hladiti kakega 1,2G TB-ja. Cena ni bistvenega pomena, vseeno pa ne rabi preveč izprazniti denarnice ;)

Pri novem računalu, ki ga imam namen v kratkem nabaviti (moj dobri stari K6/233 neki šteka zadnje čase), bom gledal predvsem na tiho delovanje in stabilnost, ne toliko na hitrost. Kar pa vseeno ne pomeni da bi bil zadovoljen s kakim ubogim Celeronom |O


(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Daishi ::

Najtisji stvori so racunalniki "od firme". HP Vectra ( ka jo mam u sluzbi ) sploh ne ves da je przgana ( izda jo samo LED na ohisju ) !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

tha_man ::

Daishi, vem da so taka računala zelo tiha, sm kaj ko jaz ponavadi nisem zadovoljen z njih konfiguracijo. Poleg tega pa "firme" včasih rade noter vtaknejo kak nestandarden hardver :'(.

A res pr nas nihče nima ohišij v stilu teh ki jih uporabljajo "firme"?

(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni vodno hlajenje, ki pokriva proc + grafično ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
443215 (2832) freesty
»

Konfiguracija Računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
436324 (5782) TOP
»

Kupujem kvalitetno ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6710207 (8817) M-XXXX
»

Kateri prenosnik vzeti?

Oddelek: Kaj kupiti
453297 (2082) Lex
»

Prosim za oceno sistema

Oddelek: Kaj kupiti
121040 (900) RacMan007

Več podobnih tem