» »

Kero DDR palto?

Kero DDR palto?

EvilGod ::

Ja zdej me pa zanimam tut kero DDR plato (za TB sevede) priporočate
(pa RAID bi mel tut rad gor)
LP
>:D

Pretorijanec ::

Osebno priporočam Epox 8k7a+, ki jo bom kupil tudi sam. Če ne to, pa kupi Gigabyte GA-7DXR, ki je še boljša (samo je še ne izdelujejo). Če pa čakaš na ABIT pa KG7-RAID. Samo osebno ti pa priporočam Epox 8k7a+.

fiki ::

Ja najbolj je da počakaš na nvidin nForce. Mislm da bo pršu vn enkrat konc augusta septembra.
siki

EvilGod ::

Jst bom kupu to čez 14 dni in nimam cajt preveč čakat,
drgač me pa zanima kero pa priporočate iz mlacomovega cenika.. klik
LP
>:D

asPeteR ::

Kup ABIT KG7-RAID bi okol 50Ksit, v Slo pride čez 15 dni.

EvilGod ::

aha fino.. in kam naj bi pršla ? (mislm kera firma)?
pa a mi lahko še svetujete z grafično (sj je toppik tut odprt u zadne 24 ur).

LP
>:D

asPeteR ::

Dar computers jo bo imel takrat.
Grafična, če ni nujno, da jo kupiš sedaj, počak 2 meseca na Geforce3 MX.

yjj ::

Tudi jaz bi počakal na Nvindino čipovje, drugače pa če misliš navijat si izberi eno izmed A-bitovih plošč, drugače pa kakšno cenejšo varianto. Upam da veš kaj je RAID, ker dvomim da ga boš rabu

EvilGod ::

vem kaj je Raid in če bo use po sreč bom nabavu 2 enaka diska in jih dal u to tko d vem kaj je.... drgtač pa bi rad še kkšno rešitev...


morphling1 ::

A vi tudi kaj drugje berete novice in teste , ali samo na Slo-techu, najboljsa ddr plata bo narejena na sis735 cipovju , ki je dosti cenejsi od amd 760 , pri tem je pa hitrejsi in stabilnesjsi testiral so zaenkrat referencni design plate , tako da bodo firme kot Abit , Epox , Asus se kaj stisnile iz nje , splaca se pocakat. Nvidia je pa zaenkrat se uganka .
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

EvilK|NG ::

A pol se še ne splača kupt ABIT KG7-RAID?
Play your Cards Right !

asPeteR ::

To je relativno. Če potrebuješ mamaplatko SEDAJ boš pač kupil KG7, če pa čez ene 3-4 mesece pa raje pačakaj na sis-a. Res je da je impozantno vezje, če posebej kar se tiče prepusnosti vodila. O tem čipovju čekiraj na socketA.com!

EvilK|NG ::

A mislis da ta ABIT KG7 ova ne bo več good k bo abit izdal od sisa chipset?če ga bo?
Play your Cards Right !

asPeteR ::

Ta platka od ABITA bo zelo v redu, vsaj pol leta.:DToda kot veš gre razvoj računalništa naprej in na trgu so vedno boljši(?) in hitrejši izdelki. Tako velja v računalništu univerzalen nasvet, ne čakaj na boljši izdelek, kajti ko bo ta uzunaj, bo že najavljen nasljednji! To pomeni da lahko samo še čakaš,...>:D

EvilGod ::

Ok jst bom zdej počaku na KG 7
a mi lahko še pomagate pr temule vprašanju

LP
>:D

morphling1 ::

Slaba stran Kg7 je da ima southbridge od vie 686b ,tistega slavnega ,ki ima probleme z sb Live, jaz bi sigurno pocakal na sis plato od Abita , glede graficne radeon ve sucks big time (to je zelo oskubljena verzija radeona brez charizma engina (T&L), ima 1 rendering pipeline,ki lahko procesirata 3texle na cikel (radeon 2/6) in nazadnje 64bit prepustnost spomina) kupi mx-a
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

EvilGod ::

Aha ok a lahko poveč kero grafično z cca. 30k nj pol uzamem (če GF2 od kere firme) sam to morm povedat d bi kr hodu met tv-out.
LP
>:D

_Mortal_ ::

Ej EvilGod kok ti se je mudil si falil svojo temo skoču si na katero DDR plato
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

EvilGod ::

Mortal.. počeku bom na KG7 sam je pa morphling1 tuki neki povedu od grafičnih pa sm pol kle še jst napisu ...

LP
>:D

_Mortal_ ::

Aja sem mislu da ti se je mudil pa da si spregledu TOPIC
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

EvilK|NG ::

A ni nobene bolše od Epoxove? Ja sam pi.da zdej če bom čaku na plato bom do konca lajfa čaki na njo k skos nove prihajajo, rabu bi eno epoxovo z DDR podporo če se bo ddr uveljavil za standardni ram kot je sedaj SDR, pol bi recimo plata z DDR ramom bla za dolg recimo.
Play your Cards Right !

mrbig ::

Po testih ki sem jih sam zasledil je najboljša plata med ASUS CUV266,DFI CD70-SC,EPoX EP3-VHA,Iwill DVD266-R Iin še kakšnih 10 drugih EPoX EP3-VHA glede na kakovost komponent.na vseh testih je zmagala:
-3D Marks 1907
-MOV TEST 741Mb/s
-INT ALU/RAM 407 MB/s
-FLOAT FPU RAM 504 Mb/s
Processor test 1.78

Bo že bolje

EvilK|NG ::

Še neki me zanima a bi se splačal kupt kkšno plato od ASUS-a se mi zdi da je najbolša za navijat saj tko je kazal, če se spomnete k je bla na slo-techu novica AMD ThundeBird AVIA/AXIA in potem je bila cela stran WCPUID-ov in zraven se plate in asus-ove se mele najbolj navite procesorje.U bistvu je tko full nimam časa da bi čaku za to me zanima a se splača kupt al približn kolk časa bo za čakat (upam da mau)?:D
Play your Cards Right !

baghera ::

DDR se še ne splača, jest bi počaku(kar tut delam) pa rajš P4 nabavu, ker bo s časom, ko bo podprt, prehitel amd. Ne vem točno kaj je z RIMM ramom, je drag, po mojem tut dobr :)

EvilK|NG ::

Ja sam kaj bi vi naredili na tem mestu da točno sedaj kupujete plato? Še vedno kupili SDR ali DDR? Namreč jaz bi kupil novo iz trgovine in se mi zdi nesmiselno da bi kupil SDR in potem še enkrat DDR.
Play your Cards Right !

asPeteR ::

Če nameravaš kupiti novo plato, potem kupi absolutno DDR. Cene so itak skoraj ekvivalentne SDR,...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero DDR plato?

Oddelek: Kaj kupiti
151108 (842) Sergio
»

DDR Plata

Oddelek: Kaj kupiti
271444 (965) Milko
»

Katero DDR plato sedaj v SLO :

Oddelek: Kaj kupiti
6940 (858) AntiC
»

Najnovejsa DDR plata!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
281725 (1341) ZanzeK_001
»

ABIT DDR - platka

Oddelek: Kaj kupiti
491522 (1064) asPeteR

Več podobnih tem