» »

Resnična resničnost, part 110

1
2
3

Ferplay ::

-->mrTwelveTrees (ker si zadnji ki se je pritoževal)


Dejte že nehat stalno nekaj pljuvat po delu drugih ljudi. Če vam ni všeč novica potem je ne berite in tudi ni potrebno dajati takšnih komentarjev v stilu vse je en poden.

Če vam ni všeč oddaja potem je ne glejte. Je še dosti drugih kanalov in oddaj pa glejte te.

Slovenski nacionalni šprot je foušija. Dejte si mir. Ko boste enkrat tudi vi pisali novice in ustvarjali oddaje ki se bodo predvajale na nacionalki potem se oglašajte in kritizirajte. Dokler pa tega nise naredili pa prosim če se vzdržite takšnih in druganih neumnosti.

Kritikov je na tem svetu preveč in premalo. Premalo je takih ki vedo kaj kritizirajo.

::LE ČEVLJE SODI NAJ KOPITAR::

LP

P.s. Fantje samo tako naprej z oddajo in pisanjem novic.

p.s.s.: Kritizerji preden kritizirate nekaj o čemer nimate ne pojma in v čemer nimate izkušenj si preberite zgoraj.
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

IceBreakr ::

Sem si želel malce spet ogledat to zadevo, in ko sem priklopil na kanal je kazalo irc in nick Gasper Fele... to je bilo dovolj, da sem se takojci premislil.
IceBreakr

Gandalfar ::

Sergio: Apple Cinema Display

CaqKa ::

jaz bi mel link na real media iz rtvslo.. sem zamudil namreč.

Looooooka ::

linux koticek -> skrajno neresen

minmax ::

caqka: mal bo treba se pocakat, navadno traja kak dan da se pripravi.

so pa ze gor nezmontirani intervjuji in texti.

GRainbow ::

Koncno sem si zadevo enkrat na TV ogledal (like it makes any difference).
Vse skupaj deluje boljse.
Voditelj sedi - boljse, kot prej za mizo.
Mogoce malo prevec kriljenja z rokami. Ni hudo.
Dobro speljana hardware zadeva (tudi laik se lahko par uporabnih stvari nauci - pa ceprav je kratjo in jedrnato.
Linux - se vedno neprimeren pristop avtorja. Najstniski, nezrel. Vse te programe, ki jih predstavlja naj bi povprecen uporabnik racunalnika poznal (ni vazno v katerem okolju). Ce je koticek linux naj se predstavlja linux novice, pros cons, programe ki jih v ostalih OSih ni, ...
Internet - Tu se utrip oddaje spusti na zelo nizko raven. Prepocasi, prevec leno, nezanimivo, ...
Na internetu se najde dosti dosti vec zanimivih stvari, ki jih je mozno predstavit na dosti bolj prijeten in dinamicen nacin.
Triki - tekoce, brez zatikanja, korektno.
Igrovje - Dobro. - Q je le Q ;)
Oddaja sama: Neberljiv ter neprivlacen tekst, napram ostalim oddajam nebi bilo nic narobe, ce bi povezave ostale malo dlje casa na zaslonu, da si mamice in ateji prepisejo zadeve - mogoce bi lahko bile povezave prikazane skozi celotno rubriko ter potem se na koncu.
Glasba je vmes nekaj zastrikala (rubrika internet) ... nekaksni cudni zvoki. Ali je to nova doba elektronske glasbe?
Da ne pozabim - clanek o sevanjih je bil tudi zelo informativen in lepo sestavljen.
Le tako naprej :)

Matev ::

Oddaja je bila veliko bolje speljana kot prejšnje.
Največ pohvale bi pa namenil voditelju, ki se je potrudil in dodelal svoj nastop.

močno izboljšano vse skupaj
:)

Sergio ::

nevone: to smo imeli prejsnji mesec v kompletu z brezzicnimi tipkovnicami.

Bi zeleli poslusati o trdih diskih? (tak' velkih ko' malih, pa seveda z obveznimi osnovami delovanja hard-drivov)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

kopernik ::

skype, oziroma klepetanje prek interneta ... ob tem je še moja tašča zastrigla z ušesi(ker je zastonj, seveda;razen stroški interneta) in med sorodstvom že nekaj časa veselo skypamo.
Če ste o tem v oddaji že govorili, se opravičujem :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

boštjan ::

Sergio,ni blo govora,da bo naslednja oddaja posvečena CEBIu. aja jaz bi navijam,da o optičnih enotah se govori,dvd in cd pekači
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Soldier ::

Nism gledu odaje, me pa zanima kera lulika je to na sliki?

Keyser Soze ::

Ferplay ::LE ČEVLJE SODI NAJ KOPITAR::?

Če bo tako bomo uporabniki pa bolj bogi. Jaz sem vedno sodil čevlje po tem kako stojijo meni in kako se počutim v njih. Ne po tem kako udobni so "kopitarju". Ni vse sveta resnica, kar je povedal Prešern v svojem deliriju.:P

cholt45 ::

Mene moti predvsem to, da ritem voditeljevega govora in ritem musike ne pašeta glih skupaj.
Saj je govor tekoče in s primerno hitrostjo, vendar je muzika v ozadju kar nekam živčna in sili nekam v tri krasne!Ostalo je bilo pa itak že vse povedano(kriljenje,grimase,nervoza...)!
Drugače pa kar vredu, pa le tako(lahko tudi bolje) naprej!

lp cholt

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cholt45 ()

BigWhale ::

Najboljs bi blo, da bi imel en base zadaj in bi rapal, a ne? Bi blo vse v ritmu!


Yo, yo party ppl!
Tole je bila nasa oddaja,
Vidimo se naslednjic, meseca maja!

Spc ::

linux koticek -> skrajno neresen

To je bilo vedno tako in tudi še vedno je. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Keyser Soze ::

Tooo, BW...

Še mal pa ne boš več samo na spisku blogerjev. Boš lahko repal odzadaj. Yo, yo!
:P

cholt45 ::

Pač muzika ne paše zraven(ne zvrst)!
zarad mee je lahko harmonika zraven, samo da se uštima z govorom,.
Nepa squiik-buum-bamm-Pozd-krhkrh-ravl-hchc-buta-jeni-5 3/4 x butabuta!
Če bi gledal tvSlo2 naprej, bi videl kako se to dela(StudioCity)!

Boeing ::

Sergej: ja, ideja o diskih ni slaba.

Da bo folk malo videl kako precizna mehanika to dejansko je in se ne bojo znašali nad pol kile železa, ko bo naslednjič crknil kak disk :)

Z veliko slikami in odprtim diskom med delovanjem :)

J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Fury ::

Res si poglejte studio city in vam bo bolj jasno kako naredit kvalitetno oddajo.

GRainbow ::

Pa se nekaj je.
Ko je prikazan zaslon kamera plese sem in tja po zaslonu. Ni prijetno. Vcasih se zapelje se na del zaslona, ki sploh nima nic skupnega s tem, kar govori avtor. In ko kamerman to opazi jo spet popelje na drug konec zaslona.
Rajsi bi zajemali zaslon kot video (as video tutorials).

LP

Ziga Dolhar ::

Jest sem ravno pred kratkim odprl in razdrl en Fujitsu 1.6 GB ... če kej prav pride :)
https://dolhar.si/

Gigabit ::

"> "Hmm ... p2p izobrazba. Kaj pa je to?"
> Nekaj kr dobiš u pečkah od hrušk. Al pa kr se naučiš od uporabe p2p. Na
> kero varianto bi ti stavil?

Se pravi, dobis, Windows izobrazbo, od uporabe Windows? In se ti po nekaj casa kar cudodelno razkrijejo Windows APIji?"

Nism vedel, da obstaja formalna izobrazba za p2p kot je recimo delovanje emule. Vsak dan neki novga zvem od jako brihtnih odprtokodcev.
http://poptech.blogspot.com/2005/01/firefox-new-religion.html
schnecke.bombcar.com/random/kernelpanic.jpg , www.hinterlands.org/kp.jpg
Linux r0x!!!!!!!!111111oneone -> http://logo.cafepress.com/3/504443.jpg <-

pecorin ::

gigabit: in za to si lahko zelo hvalezen :D

Scorpia ::

Ponovitev oddaje je bila danes ob 14.40 in ne vem če je vsak teden tako. Sem slučajno pogledal slo2 in je bila ta oddaja. Sam tisti človk ki je govoril o igrah mislim da je alexander, je res tolk nenormalno mahal z glavo kot da bi ga srat prijel... pa una ženska ki je govorila o internetu je kr glas gubila ko je imela daljši text. to je vse kar sem gledal:)

Z-lot ::

Vsem tistim, ki pljuvajo pljuvalce:

RTVSLO je javni medij, kar pomeni, da je zaželjeno, da ljudje soustvarjajo in komentirajo vsebine, sploh če to pripomore k izboljševanju kakovosti le-teh. Flejmanje je druga zgodba.

Gigabit ::

"RTVSLO je javni medij, kar pomeni, da je zaželjeno, da ljudje soustvarjajo in komentirajo vsebine, sploh če to pripomore k izboljševanju kakovosti le-teh"
Da ne omenjamo, da mormo tud plačat prispevke za RTVSLO. In pol si se še upa nek brihtn odprtokodec rečt, da če nam oddaja ne paše naj ne gledamo in bodmo tih?

Jajca pa majo, če že pameti ne.
http://poptech.blogspot.com/2005/01/firefox-new-religion.html
schnecke.bombcar.com/random/kernelpanic.jpg , www.hinterlands.org/kp.jpg
Linux r0x!!!!!!!!111111oneone -> http://logo.cafepress.com/3/504443.jpg <-

tilko ::

Da ne pozabim - clanek o sevanjih je bil tudi zelo informativen in lepo sestavljen.


Hvala! =))))

BTW, a ma kdo kako idejo, kaj bi blo pametno povedat v racunalniskem koticku ene najstniske oddaje? Mogoče kaki MP3 playerji? Al je tega ze prevec...

lpt

Thomas ::

> kaj bi blo pametno povedat v racunalniskem koticku ene najstniske oddaje?

Jest bi pokazal eno staro mašino, 25 let nazaj. Potem bi rekel, da vaši starci so v vaših letih videli tole. Potem bi rekel, da vi ste dveh vrst. Taki ki mislite, da razvoj se je pa zdaj več ali manj ustavil, pa taki ki mislite, da se je kvečjemu še pospešil.

Samo to.

ankaslovanka ::




you're my herroooooooo bro ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Alexius Heristalski ::

A si ti njegova sestra, ali kaj?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

iration ::

Meni bolj deluje kot mati.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

ankaslovanka ::

mati? zakaj mati? nism njegova mati :8) prej sestra 8-)

Ziga Dolhar ::

Men deluješ kot skrivna oboževalka.
https://dolhar.si/

ankaslovanka ::

hahaha :D ne ne, lahko tud on potrdi mojo identiteto :))

BigWhale ::

Jaz nikomur nic ne verjamem

Fury ::

Sam je res zalost, da na TV Slo gledam samo Studio City in zato placujem televizijo.. prov bedno. Predlagam, da je naslednja anketa na temo RR. Ali vam je oddaja resnicna resnicnost na TV Slo2 vsec: da, ne, nisem se videl pa bomo mel mnenje javnosti, ki je zainteresirana za tako oddajo. Kaj pravte?

c3R4R ::

Evo jst vm lohk potrdim da je AnaB sestra od Sergeja.. Poznam jo osebno. Hodva na isto solo.. No uglavnem sj lohk ze iz nicka vidte.. ANA.. B pa stoji za Berišaj.. Verjemte.. AnaB je sestra Sergeja..;)

Sicer se bo pa Sergej uglasu pa bo povedu...:)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

strictom ::

waaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuu... Sergejeva sestra, uuuuu a se te lohk dotaknem???? plis plis plis plis.... :D

Zanimivo je ti. Dobra odaja vendar prekratka pa uni ma malo preveč žensko štimo pa krili z rokam pa to...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

c3R4R ::

No koncno verjamejo.:)Se jo bom jst dotaknu namest tebe:P :P
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

ankaslovanka ::

sam za dotik mene rabte Sergejevo dovoljenje :)

criLinu mogoce pustim ;)

c3R4R ::

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:P :P :P

Oprostite, za offtopic..:8) Sam Sergio je le taka osebnost da si lohk mal prvoscimo:D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Alexius Heristalski ::

No uglavnem sj lohk ze iz nicka vidte.. ANA.. B pa stoji za Berišaj..
Tako sem jaz sklepal + rekla je "bro" + iz stavka veje navdušenost ;). Škoda, ker nisem rekel, da grem stavit, he he.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

cholt45 ::

:8) A, A... A se jas lahko podrgnem ob tebe?

ankaslovanka ::

hjoj, ne vem :8) mogoce no ;)

CaqKa ::

in kdaj bo na ogled tale oddaja na strani rtv slo?

roli ::

Mene tud zanima.
Rad bi končno videl to oddajo.
http://www.r00li.com

blue ::

Se bo kdaj vsebina te strani spremenila ???

Nekateri nimamo TVja ;(

Jakka ::

Mene tudi to zanima. Očitno ne bomo dočakali... :\

AtaStrumf ::

Ko pride naslednja oddaja verjetno.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resničnost, 116.

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
363730 (2478) njord
»

Resničnost 115. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
577075 (5130) Matev
»

Resničnost 113

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
284431 (2573) Stepni Volk
»

Resničnost, 112. del

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
123166 (2526) minmax

Več podobnih tem