» »

Ein very gross problem!

Ein very gross problem!

cahahopie ::

Ja, ja... saj sem trčen s to nemščino.. o.k.

No... stvar je takšna...
Mam ta nov BIOS za mamaplato MSI K7T Turbo Limited(datum BIOS-a 3/8/2001.. verzija 2.9)
Stvar je v tem, da jaz vžigam računalnik na razdelilcu za elektriko (sej kapšate... en kabl gre v elektriko na drugi strani pa je en mala škatlica s vtičnicami in enim štekarjem). Ko vžgem... se računlnik začne pržigat , kar naenkrat pa kar ugasne. Pol morm pa še enkrat kliknat na Power na škatli. Tak sistem je BEDN!!
Zato... ma kdo kakšno idejo. Sigurno je kakšna stvar v BIOS-u... sam kje?

OldSkul ::

Jaz kot vidim maš ti s sistemom same napake,nes na servis pa ti nej vse zamenjajo!

Zdej pa tud jaz mam zo plato p me nič ne jebe.
Sicer pa zakajti je sistem beden saj vsi prižigamo z Power gumbom na ohišju.

Pa še to a ti dela pol računalo go prtisneš power gumb!

bond007 ::

Jst mam podobno plato k7t turbo (ampak ni limited), isti sm flashu bios na verzijo 2.9 in mi enako nared - ampak ni
to problem, ampak je to čist normalno - sej ne vklaplaš zmeri računalnika na razdelilcu.
To je zato nared, da če slučajno elekrtike zmanjka, pa pol spet pride ti računalnik ni vključen - men se zdi to vredi sisten

JLP ::

Hja jest mam pa tko naštiman da k štrom pride, da se lepo komjutr pržge sam od sebe. Mam gor server pa če me slučajn ni doma je bol da se sam pržge an. Mal poglej v BIOS za opcijo State After Power Failure in naštimej na On pol bi mogl delat.
Live long and prosper!

cahahopie ::

Thanks!
Probleme?!
Hja, zadnje čase sem se že navadu.:D
Hja še vedno mam včasih probleme s pačenjem slike v Photoshopu in porazne rezultate iz Sandre pri MemoryBenchmark-u. Najslabše. Pa mam 256Mb. A najbolje pri CPU Benchmarku. Kosa se z P4 1,6 Ghz!!!! In neke težave pri 3D MARK-u 2001. In... čemu bi nesel na servis, če je serviser bolj zabit kot jaz. (Veste... stric od mojga prjatla se pozna z njim, in pol... saj veste, denarne ugodnosti, lepa garancija, itd... A kaj klinc, če je tip še iz stare šole serviserjev. 486 al pa blagajno ti popravi v pol ure, kako novo škatlo pa gleda kot sveto čudo.:\

Verdamt, mist verdamt!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSI K7T TURBO + AMD ATHLON XP 1800

Oddelek: Strojna oprema
18973 (791) moj_nick
»

Jao meni!!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
9707 (543) Boško
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684288 (3329) rc-car
»

...na zacetu!!!...

Oddelek: Navijanje
71395 (1220) sanmix
»

OC-anje ABIT KT-7A: <b>Update</b>

Oddelek: Navijanje
271260 (954) morphling1

Več podobnih tem