» »

Call of Duty --> Problem z fps-ji

Call of Duty --> Problem z fps-ji

hunter01 ::

Živjo

Mene pa zanima zakaj se mi dogaja da mi fps-ji v Call of duty Multiplayer full nihajo????? Nihajo pa od 125 (bi moglo bit konstantno tolk) pa tudi do 30, v neoriginal mapah tudi do 20!!!!! tudi če sam naredim server pa ni nikogar razen mene noter mi ni konstantno 125.

Moj sisitem je pa
Barton 2,6 GHz
Msi KT6V (plata)
512 Rama
6600 GT gainward na AGP-ju
320 GB disk ( 120+200)
Sistem ni nič navit!! Grafična pod defaultom! (540 MHz / 1050 MHz)


Vglavnem prej sem imel grafično 5600 Geforce pa ni bilo teh problemov!!!????

Driveri za grafo so: 66.93
Sprobal sem tudi driverje: 61.77, 66.81. zdej bom pa se probal 71.84

Za kakršnekoli odgovore in nasvete se vam vnaprej zahvaljujem!!

Lp Jerry

Cosmo ::

Meni se je to dogajalo če mi je začelo kaj laufat v ozadju..npr. antivirus oz. antispyware scan..
Probaj tudi izklopit P2P.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

SonGoku ::

Prvo v nastavitvah daj sync every frame NO, pol pa v konzolo napiši /com_maxfps 125:D

hunter01 ::

Sm ze vstimal!!! Problem so bili driverji in nč drugega!! Aja pa tk btw niste valda mislnli da nevem kako se poveča maxfps v call of duty-ju pa da izklopim sync every frame!!!! c c c8-O 8-O 8-O

Sam vseeno hvala za odgovore k znam da so bli v dobri meri napisani. :D :D :D

Lp Jerry

Slide ::

Hej Hunter kire driverje si pa potem naložil za grafo...??
forever 200 MPH ...

hunter01 ::

Zdej mam zadnje driverje ki so sicer se beta sam so super!!!!! 71.84

Link do driverjev.

Lp Jerry

Dreams ::

Instaliral sem program ki izpisuje FPS, zanima me zakaj v call of duty mi ne preseže 60FPS. v ostalih igrah imam preko 100 FPS. Imam pa graficno MSI 6600GT.

hunter01 ::

V igrici so omejili število slikic na sekundo na 60!! Če hočeš spremenit to število moraš v konzolo napisat /com_maxfps 125 Kar ti spremeni stevilo slikic na 125!!! 125 ti priporočam ker pri tem številu slikic najvišje skočiš!!!!! se pravi pri 125FPS skočiš višje kot pri 200FPS !!!! Naslednja meja za skok je 333FPS pri kateri skočiš tolk kot pri 125FPS tak da ti priporočam 125FPS!!!

LP Jerry

Scorpia ::

Danes mal igram Call of duty sicer mam vedno 60 fps, in ugotovim da mi obremenitev procesorja niha okol 80%, max. pa 90%. A ni da tko da med igro nabije max moč procesorja da bi igra hitreje delala ali je glih zaradi tega ker je omejitev 60 fps...

hunter01 ::

Najlažje ti bo da vpišeš /com_maxfps 125 pa pol pogledaš če še dela pri 80% čepraf Call of duty ni glih neka najbolj zahtevna igrca (glede hardwara). Probaj se kako drugo igrco pa bos vidu kolk procesora ti žere.

Slide ::

Jz sm mnenja da je dobro če ima špil omejen FPS in dobro bi bilo da bi vsi špili imeli nek limiter, recimo Flight Simulator ima in določiš kok je max, tko nikol ne opaziš prehodov iz 100FPS na 30FPS v mestu... , ker imaš recimo skoz na 30 max... In je lepo tekoča slika...
Pa mislim da na ta način, se razbremeni procesor, ker mu ni teba risat še dodatnih slik na sekundo po nepotrebnem...
forever 200 MPH ...

Mavrik ::

Zaradi takih stvari sem vesel, da je zbugan Quake 3 pogon pristal na smetišču zgodovine.
The truth is rarely pure and never simple.

Scorpia ::

Mal sem probal druge igre ki jih imam, in mi je sam pri nba2004 in quake3 nabil 100% procesor. Če sem imel pri quake3 omejitev 90 fps, mi je pa porabil spet okol 80% cpu-ja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ati radeon 5850 in inter core 2 E7500 2.93

Oddelek: Pomoč in nasveti
463753 (3426) aljosa555
»

FPSji in refresh rate

Oddelek: Igre
444303 (2609) gumby
»

FPS ne grejo več kot 60. Razen pri eni igri... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
535849 (4894) Tilen
»

GeForce 7600 GT

Oddelek: Kaj kupiti
432533 (1316) Being cool
»

problem pri cod2

Oddelek: Igre
5867 (807) Tiger

Več podobnih tem