» »

MySQL Front+Dreamweaver MX Connection

MySQL Front+Dreamweaver MX Connection

Terminator ::

Naredil sem MySQL bazo v programčku MySQL-Front. Imam pa en problem....ko se poskušam connect-at v Dreamweaverju mi javlja takoj ko hočem izbrati tabelo ' HTTP error 405 not allowed ' .Ne vem kaj bi lahko bilo narobe, ker ko se povežem na bazo v programu MySQL-Front nimam s povezavo nobenih težav.
Sploh pa ne vem kam v direktoriju Inetpub/wwwroot naj namestim datoteko z bazo(npr: jaz sem dal ime MojaBaza.sql) nisem pa je še eksportiral iz programa!
Ali je sploh potrebno eksportirati bazo? Prosim za pomoč, ker je to moj prvi projekt.

Ales ::

Če te prav razumem, si kreiral bazo in jo nato shranil kot .sql datoteko. Do tu je vse lepo in prav, potem pa ne več. MySQL baze namreč ne namestiš v direktorij in nato kličeš kot datoteko, pač pa jo importiraš v tvoj mySQL strežnik. Program oz. skripta se potem povezuje na mySQL strežnik in dela z bazo (bere, piše, itd.).

McAjvar ::

@terminator: ali lahko prilepis kodo, ki ti povzroca tezave in jo uporabljas za povezavo na bazo in izbiro stolpcev iz tabel? dotlej pa predlagam sledenje [se.link http://si.php.net/manual/en/function.my... navodilom] in malo eksperimentiranja s primeri :)
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z MySQL povezavo

Oddelek: Izdelava spletišč
292617 (2222) la_mer
»

SQl + backup = Kako?

Oddelek: Programiranje
152284 (1737) BadB0y
»

Php In My sql

Oddelek: Programiranje
221805 (1554) pivmik
»

mysql na windows

Oddelek: Izdelava spletišč
101444 (1360) Ziga Dolhar
»

v sql

Oddelek: Programska oprema
51313 (1244) Yohan del Sud

Več podobnih tem