» »

tu pa tam

tu pa tam

kristic ::

zanima me če kdo ve kje bi se dal dobit soundtracke od filma tu pa tam???
p.s.-od kocke ga že mam:))
J-KWON
  • zaklenilo: OwcA ()

Alexius Heristalski ::

Ne.
Mimogrede, si že slišal za pregovor: Slabo, slabše, Kocka!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Sami ::

Ta film je bil pa res podn;((
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

strictom ::

lol
kk sm se tam smejo ko mu un zateži" pošlati mojo hrenovko... mrzla je"

bwahahahaha
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

gamer ::

ne razumem ljudi ki kujejo ta film tam nekje med zvezde...
glede na to s kakšnim proračunom je bil film narejen je zadevca drugače odlično izpeljana....

sploh sm pa umru k sm kr ene par folka u filmu poznou :D

boss-tech ::

zato k je naret brez keša in 100krat bolš od onih k porabjo dost keša pa ni nč od njih!
http://tovornik.info

ganzi ::

Men ta film ni nič posebnega. Mi je žal keša za kino. Sej je posnet z minimalno denarja amapk vseen mi ni nič posebnega, pač me je pustil hladnega. Malo preveč so kopiral Lock Stock..:\
LP

Neon87 ::

Za slovenske razmere je biu čist kul.
Storž, a boš storž Storž? :D
A boš sedu zadi al zadi zadi? :D

Za soundtracke ne vem,...

muhec ::

Valda da bi blo neupravičen pluvat po filmu. Film posnet brez pare, že to je umetnost dobit folk k bo delu zastonj, poleg tega pa scenarij tud ni kr tko neki. Vsi smo že naveličani holivudskih šmekarij in hvala mitji okornu, da je nas je rešu tega sranja in dokazu da tud naš narod zna naredit atraktivn movie. Prosim dvakrat pomislte vsi ki bote popluval film (čeprav nobenem nočem vsiljevat mnenja), kako bi se pa vi počutl če bi sosedu zastonj postavl hišo, on bi vam pa potem reku da ima hiša premajhna okna. Tu pa tam team, vsi ste carji da ste naredil tako štalo s tem filmov na SLO sceni. Vsa čast! (Glede soundtrackov, od danes so na voljo v večjih trgovinah z glasbo po ceni 3500sit) Jst ga bom poslušal že jutri k ga je kolega dons naroču prek neta.):D
Kdor visoko leta, daleč vidi...

Bramac ^^ ::

Film je zakon!

ganzi ::

Sej ne pravim da je fil slab, ne me narobe razumet daleč od tega da bi biu slab, samo pri meni pač ni took potegnu..
In to da je posnet brez financiranja je res velik uspeh, samo nekako se mi zi da ni tok izviren ker nekaj for iz filma sem že nekje videl.

Pa tudi nekatere stvari so smešne.. od kdaj pravi zvezdaš ne ve, da se burek ne je z ajvarom? halo no.. sej izpade smešnoa ampak kaj takega se v real life ne zgodi.
LP

BigWhale ::

Se enkrat vprasam, je ta film kolickaj podoben filmu Jebiga?

Dman ::

Film je podoben Lock, Stock & 2 smoking barrels. Predelava za slovenski trg. Jebiga pa nisem gledal, tako da ne vem.

jabba ::

Tudi mene ni nevem kako navdušil v par sekvencah se mi zdi da so igralci, kar malo pozabili tekst in pri snemanju niso scene ponovili, pol so pa to morali pustit v filmu. Pa tudi fora z vici....a ni to Quentin Tarantino že nekoč delal? Film sploh ni preveč zabaven, soundtrack odličen tako, da popravi grenak priokus...
Rock`N` Roll

ganzi ::

.a ni to Quentin Tarantino že nekoč delal?


Imaš kar prav ;)

Yossarian ::

Film pa res ni bog ve kaj. To, da je film kvaliteten glede na količino vloženega denarja, je lahko zanimivo samo za filmske kritike in še mogoče finančnike. Ko si ogledam film, me ne zanima, s koliko denarja je posnet, ampak, če je dober ali ne. In ta ni nič posebnega. Hollywood ima kar nekaj filmov, posnetih z malo denarja, pa so vrhunske stvaritve. Ali ste se npr. pri Exorcistu 1 vprašali, s koliko denarja je posnet ali pa ste rekli, mater, kak je dober film. Saj je lepo, da branite slovenski film, vendar pa si ta tega najbolj ne zasluži ravno zaradi tega, ker preveč teži k temu, da bi bil podoben Holivudarjem, pa če vam je to všeč ali ne. Tudi V leru je imel zelo malo denarja na voljo, pa je razlika v kvealiteti zelo očitna.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Alexius Heristalski ::

Ta film gotovo ni tako dober, da bi si zaslužil kar dve temi.
Kje so moderatorji, ko jih rabiš? :(
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

OwcA ::

@Alexius Heristalski: hvala, ta tema se je tako izordila glede na izvorno vprašanje.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino ) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19331346 (12476) oo7
»

Kill Bill (Ubila bom Billa) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
616844 (2684) hojnikb
»

Hansel and Gretel Witch Hunters

Oddelek: Sedem umetnosti
374090 (1510) ahac
»

The Hateful Eight (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6913007 (5717) matobeli
»

Tu pa tam (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210466 (8583) strictom

Več podobnih tem