» »

Are you sure you want to delete "WINDOWS"?

Are you sure you want to delete "WINDOWS"?

aljazh ::



Tole se mi je pojavilo, ko sem kliknil na "empty recycle bin", pri čemer pa v košu tedaj ni bilo ničesar. Nisem bil tako pogumen, da bi kliknil "Yes" :D

Če ponovim "vajo" in še enkrat kliknem na "empty recycle bin" se zgodi isto. Drugič, tretjič, četrtič, petič.... skratka vasakokrat ko ponovim "vajo".

Se komu sanja, kaj bi to bilo?

Taras_Bulba ::

hudič se je naselil.

drugače pa poglej s kakim total commanderjem kaj je dejansko v smeteh. mogoče zna pomagat.

ping ::

Nisem bil tako pogumen, da bi kliknil "Yes

Yes

Windows cannot be deleted.

Sem že imel nekaj takšnega, pa se ne spomnem kako sem to rešil. Mislim, da bi že restart ali shutdown moral pomagati, če ne pa kak registry mechanic ali pa se je morda res kakšen hudič v obliki spywarea/virusa not naselil

aljazh ::

Reboot-al mašino in sedaj vse normalno.

Windowsi so očitno imeli avtodestruktivna nagnjenja >:D

Taras_Bulba ::

smola a?

bastadu ::

Jaz imam tudi občasne probleme s košem v Win2k, mi včasih kaže da kao ni nič not, čeprav je kr nekaj stvari...

Taras_Bulba ::

njah, sj jaz imam pa na službenih xp-jih problem, da moram dobro premisliti kaj pobrišem, ker se zadeve ne da obnoviti, če si prepočasen. Namreč, pa sekund po tem ko odpreš koš, se vse stvari avtomatično izbrišejo. Upam, da je to le stvar nastavitev (čeprav verjetno ni).

Sami ::

To se tudi meni dogaja, pač restartaš comp pa je.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mips/cips ::

OKej? ZAkaj se losati swinedowsov? Odgovor je preprost-------> KEr jih dela B Gates in ekipa. Model k hoče patentirat programsko kodo, da bo lahko sesul vsa mala in srednje velka podjetja. SAmo zato, ker pač ne smete podpirati tiranov.
No hard work, no easy livin...

Taras_Bulba ::

Aha. Makes sense. Tja grejo torej smeti iz mojega smetnjaka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Periodična slika sistema (zbrisane datoteke)

Oddelek: Pomoč in nasveti
101757 (1497) imagodei
»

Izbris podatkov.

Oddelek: Programska oprema
71497 (1362) imagodei
»

virus najden z NOD

Oddelek: Pomoč in nasveti
71113 (1062) Timmah
»

Disk je preveč zaseden

Oddelek: Pomoč in nasveti
91322 (1215) OnTheMic
»

Recycle bin

Oddelek: Pomoč in nasveti
131581 (1417) jos69

Več podobnih tem