» »

EPSON Stylus C43UX problem

EPSON Stylus C43UX problem

ghaefb ::

OK zmanjkalo je crne barve(kartuse) zato sem zamenjal samo crno kartuso.

Fora je v tem da mi ni blo jasno kako spravit glavo da pride na sredino, tako da bi lahko zamenjal.
Priter ima samo dve tipki, ena za vklop/izklop druga pa da izvrže list/napolni kartuso.
Nobena od teh tipk ni pripeljala glave do tega da bi ostala na sredini, probal sem tudi drzat posamezno topko par sekund in vse mozne druge kombinacije..... prebral ves listek z navodili :)

Nekak sem uspel rocno spravit na sredino in sem dal novo crno kartuso not.
Pritisnem gumb za polnit kartuso, na listku pise da ta postopek traja 1.5min, meni to nardi u 10s !?

Sprintam testno stran.. par besed... dela.
Danes probam sprintat karkoli.... ne dela.
Printer printa na vse pretege(zvok kot da printa) vendar na listu nic.
Poznajo se neki sledovi modre barve drugace pa nic !?

Kaj je zdaj to? Zdi se mi da ni pravilno napolnilo kartuso.. al nevem kaj.
_ghaefb

Brane2 ::

Heh, vsakič, ko EPSON poskuša poenostavit tiskalnik s tem, da mu odbijejo kako tipko, se kje najde kdo, ki mu je tudi to prekomplicirano... :D

Poglej si malo bolje tiskalnik in verjetno boš nekje na ouhšju opazil v bližini mesta, kjer se giblje glava, kje kako puščico.

Ko ti zmanjka črnila in pritisneš tipko za zamenjavo kartuše, pomakne tiskalnik glavo tako, da ti poskuša pokazati, katerre barve je zmanjkalo. Z naslednjimi pritiski na isto tipko pomika tiskalnik glavo tako, da ti kaže v katerih kartušah je najmanj barve. Ko prideš skozi vseh X barv ( če imaš ločene kartuše, če ne gre samo za črno in barvno), bo stvar postavila glavo v tak položaj, da boš lahko kartušo zamenjal.

Če ti sedaj ne printa v redu, pač spucaj glavo- kratek pritisk na tipko za črnilo. Če rzultat ne bo O.K. pač ponovi vajo...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epson in "prazne" kartuše

Oddelek: Pomoč in nasveti
133058 (2440) janjaaaa
»

Polnjenje kartuše

Oddelek: Strojna oprema
144505 (4306) mersol
»

EPSON - hotel nafilat kartušo in poplava po mizi

Oddelek: Pomoč in nasveti
152076 (1717) billy
»

HPjevi inkjeti so crap...

Oddelek: Strojna oprema
392685 (2068) Brane2
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433785 (3209) TheJack

Več podobnih tem