» »

DCC Send Ne Dela!

DCC Send Ne Dela!

pozorhudmaček ::

Nujno rabm.Mogoče kdo ve kaj bi bilo lahko narobe s tem da mi noče delat "DCC Send a File" v mIRC-u.Ne sicer v pravem pomenu besede,ker sprejemam lahko če mi nekdo drug pošlje,medtem ko če jaz nekomu drugemu pošiljam mi ne javi NIČ in vsa stvar se začne odštevat(čas,ne niso procenti),medtem ko drugemu osebku na drugi strani linije napiše da ne more vzpostavt povezave z mojim računalnikom.Aja,pa s kolegom sva probavala vse mogoče tako da mi ne z odgovori v stilu "aha,nisi napisu pravilnega nicka",ali pa da sem dau Ignore DCC Send,ker imam vse odkljukan tako kot je treba;ali pa tudi ne...Kot pravim možnosti je veliko,in ko si že mislil da si že vse sprobaval ti na čelo udari nova misel in s tem tudi možnost kako bi kako stvar naredu...

Modem,sicer bolje rečeno "pazi to" usmerjevalnik ISDN je Cisco 760,vse skupaj pa je povezano na ruter,ki vzpostavlja zvezo 4 računalnikov(3Com).

Druge karakteristike "upam"da vas ne zanimajo.

pozorhudmaček ::

bo!!0:)0:)

njok ::

poizkusi z ponovno namestitvijo mirca...

imel sem enake težave in sem jih tako resil

DIEUALL ::

nastav si prvilne nastavitve v opciji DCC send !

pozorhudmaček ::

njok-sem poskusil.Ne dela!
Spider-In to so???!?

[t502] ::

mIRC -> File -> Options -> DCC -> Folders pa pocisti "Ignore all files except:".

Zdaj ti bi moralo delat samo fajlov ne moras posiljat ce si na proxy-ju sprjemas pa jih lahko (se mi zdi ;))

[t502]

roscha ::

t502: Preko proxya se da pošiljat in sprejemat fajle. (MENI DELA!) Le port 6666, ter 6667 morata biti omogočena (na proxyu)in nastavitve (m)IRCa... V glavnem hostname= proxy IP, zdi se mi da je to več ali manj vse.
Je pa že kar nakaj časa nazaj, ko sva se s kolegom s tem zayebavala.

LP!

pozorhudmaček ::

Zadnje stvar je kaj bi lahko delovalo oz.kaj mislite da bi bilo lahko narobe.:'(

Sodom ::

Mel sem isti problem. Za ta novi mIRC 5.91 je priporočljivo, da ga inštaliraš samostojno, ker skripte nekako niso združljive z njim! Totalno ubij mIRC s svojega kompjutora in ga ponovno zinštaliraj
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

phladnik ::

Jst mam isti problem... Sprejemam lahko, pošiljam pa ne. Verjetno zato, ker je vmes še en računalnik in mreža 100Mb/s :)
Se priporočam za rešitev!



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

irc...

Oddelek: Omrežja in internet
101508 (1256) MilkoSan
»

mIRC: DCC send mi prek routerja ne deluje

Oddelek: Omrežja in internet
183068 (2761) CaqKa
»

MIRC

Oddelek: Programska oprema
111122 (944) Blisk
»

IRC težave (DCC prenos)

Oddelek: Omrežja in internet
91313 (1127) Uporabnik
»

kako prenest datoteko najhitrej prek neta?

Oddelek: Omrežja in internet
91338 (1066) Gandalfar

Več podobnih tem