» »

Audigy 2 LS vs. ZS

Audigy 2 LS vs. ZS

Racunalnik ::

Problem je v tem da ZS iszvedba je kr nekaj drzaja,zanima me ce je pa tega vredna.
Vcasih kej tudi na pc posnamem in bi rad malo boljso kvaliteto kot intergrirano AC 97 kartico.

Zdej LS ima plasticne banance,medtem ko ima ZS komplet zlate.Tudi noise ratio al nekaj podobnega ima ZS 108db LS pa 100db.
Tako da ce kdo pozna zadevo bi ga prosil za komentar o kvaliteti,ne gre se mi pa za neke equalizerje in funkcije ampak za kvaliteto.

PiSKi ::

Problem je v tem ker Audigy LS nima pravega chipa. Ce mas moznost pogledas na kartico bos videl da je gor chip z oznako CA0106-DAT......pravi Audigy ZS ima chip EMU10k2 ki je naslednik chipa EMU10k1 katerega imajo kartice SB Live....

Grey ::

BTW...poglej si mal pr Mlacomu. Majo za 10k SIT OEM verzijo Audigy 2 Value. Sam tko za info:).

Racunalnik ::

Tale tema je ze mal stara,ampak vseeno.Narocen imam ze ZS audigy 2 tako da samo se cakamo na tole zadevco in ostale komponente.

hostar ::

Dober dan

Zaradi predkratkim kupljenih zvočnikov Logitech z-5500 nameravam zamenjati zvočno kartico. Razlog je tudi da trenutna zvočna (Creative live 5.1) oddaja čudne zvoke in ima občasne izpade z celo močnimi zvoki in vključevanjem odmevov ... In me zanima katera se bolj splača, audigy 2 zs ali Audigy 2 value. Tist Firewire na 2 zs me niti ne zanima, zanima me če ja kvaliteta zvokov enaka, čeprav je razlika v ceni za 14k.

Hvala

BoBi ::

Včeraj sem v Enaa kupil Audigy 2 ZS OEM in na čipu piše CA0102-ICT. Ali to pomeni, da ni pravi ZS? Piski pravi, da bi moral biti čip EMU10k2. Naj grem zamenjat, ali je mogoče ta še boljši ali kaj?

kandec ::

Mene pa zanima kakšna je razlika med navadnima Audigy ES in LS (kvaliteta in to...), v ceni je razlike 4k. Kupujem namreč eno zvočno za zvočnike Altec Lansing VS2121E ali VS3121E pa me zanima če bo Audigy ES varianta za 6k vredu?

Grey ::

Če že gledaš med 6k in 10k vredno zvočno, ti priporočam, da vzameš Audigy 2 Value za 11k pri Mlacomu. Men je ful dobra.

kandec ::

to je že predobr za te zvočnike, ne mislim dnara stran metat če pol ne bom opazu razlike vredne 5k :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Različni zvoki na različne izhode

Oddelek: Zvok in slika
6963 (900) gruntfürmich
»

Creative X-Fi!!!

Oddelek: Zvok in slika
112157 (1710) Fatboyslim
»

soundstorm vs. audigy 2 ZS

Oddelek: Strojna oprema
462198 (1375) igor0203
»

audigy 2 value, audigy 2 zs, logitech z-5300

Oddelek: Zvok in slika
51000 (920) iso2000
»

Zvočna kartica Audigy

Oddelek: Kaj kupiti
201508 (1219) sm0key

Več podobnih tem