» »

2x120mm venta v stranici!

2x120mm venta v stranici!

element ::

Hehe, imam vulcanota 2 in 2x 120x120 mm ventilatorja v stranici. Naredil sem majhen test kako se obneseta.

Po 4 urah na računalniku je bila temperatura v ohišju 34°c, procesor pa je imel 43°c. Potem se vklopil ventilatorja v stranici in po 5min je padla temperatura ohišja na sobno temperaturo 25°c, temperatura procesorja pa na 38°c. Po 10min je bila temperatura procesorja 35°c. In je potem še padala in je padla na 32°c, ampak nism meru kolk časa je preteklo... :))

msmiha ::

Kak proc pa maš notri? Ja mam na stranici tud dva ventilatorja sam, da je en 120 en pa 90. 120 piha na proc>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

gorenc ::

4X80mm, rezultat

28 sobna
27 ohisja (ali senzor laze ali je res hladneje v kisti?!)
36 procesor (1.2Ghz)

temperatura mi iz 45 (igranje iger) na 36 pade v 30 sekundah

jaz sem dosegel nizjo temperaturo, ce je dodaten 80mm ventilator odvajal vroc zrak, pred procesorjem, ven.

alien-w ::

spodaj imate rezultate: KLIK ME!

msmiha ::

Alien-w ti si car. Ko sem pred kakim pol leta zagledal tvoj članek sem reku, da si morem naredit tak ohišje kot maš ga ti edni problem je bi, ker nisem nikjer najdu takih ventilatorjev. V Conradu jih že zdavnaj niso meli več;((
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CPU Cooler? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7810336 (7795) zavajon
»

Kaj narobe, da ne morem zmanjšati temperature?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91339 (1066) bajro
»

Upgrade vodnega - zgleda da je presvoh :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482157 (1414) frenk
»

Koliko se greje vaš mlinček

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
372000 (1298) tx-z
»

Vulcano 7+ cooling problem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291613 (1107) Fury

Več podobnih tem