» »

Slušalke Logitech Precision Gaming ali Zalman ZM-RS6F

Slušalke Logitech Precision Gaming ali Zalman ZM-RS6F

Climber ::

Odločam se za nakup kvalitetnih slušalk, verjetno z mikrofonom.

Nabavil bi Slušalke:

Logitech Precision Gaming ali pa Zalman ZM-RS6F?

Katere bolj svetujete, oziroma bolj me zanima če je kdo lastnik novih Logitechovih in kakšne so izkušnje?

Alexius Heristalski ::

Logitechove so bile pohvaljene v januarskem Jokerju, več pa ne bi vedel o njih. Tudi jaz razmišljem o nakupu.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

[MYTiX] ::

Kje pa jih prodajajo? Na uradni strani so 25$, medtem ko v Jokerju piše da so 11 kSIT 8-O . Če jih dobim za 7k jih vzamem.
podpis

Alexius Heristalski ::

EnaA jih ima za deset, Metaling za 9.700, to je pa tud najcenejše, kar sem našel.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Climber ::

Mene pa še zmer zanima, če jih je kdo kupu?
Kako je zadovoljen z njimi?

Grey ::

A te od Logitecha so tud surround?

Climber ::

Kokr jest vem od Logitecha niso surround, sam mi pa ne zgledajo tko konjske kt pa une od Zalmana.
Na splošn se mi zdijo bolš narejene.

Očitno jih še noben ni kupu, al pa noben noče nč napisat. :)

SepoX ::

Jst mam Zalmana in moram rečt da sem zelo zadovoljen z njimi. Surround lepo deluje, zvok v igrah in filmih odličen, edino pogrešam mikrofon in nastavitev glasnosti na kablu.

Grey ::

Na Zalmankah postane zvok še boljši, če maš neko resno zvočno kartico(takrat pa res ubijajo). Problem z mikrofonom sm pša rešu z Zalmanovim mikom...1k SIT stane pa čist gut je...še na kabel od slušalk se ga da pripet.

Climber ::

Grey kje si pa kupu ta mikrofon, kera štacuna?

Grey ::

Oboje sm kupu v Mlacomu.

jurcy ::

Tudi jaz lahko samo pohvalim Zalman-ke.

Climber ::

Zgleda da še noben ni kupu telih novih slušalk od Logitecha.
Ko jih kdo bo, komentar dobrodošel!

Alexius Heristalski ::

Točno tako, kot je Climber povedal. Zgleda, da noben noče tvegat, pa jih kupit in poročat. Hm.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Climber ::

Tole je stran kjer je test teh slušalk.

http://www.tweaknews.net/reviews/logpre...

Bramac ^^ ::

Trenutno sem v ožji rang postavil: Zalman ZM-RS6F Theatre 5.1 in Speed-Link Medusa 5.1 Surround SL-8790.

Medusa ima sicer še mikrofon in regulator zvoka (edini pomanjklivosti Zalmana), kar pa zalman nima.. Zanima me torej glede zvoka, če je kdo že sprobal.. Pri katerem je ZVOK bolj kvaliteten? In pri katerih slusalkah je boljši surround?

PS: Glavna raba bi ble igre! Vse ostalo (muska, DVDji) naj imajo manjši vpliv, čeprav ne premajhen :D
PSS: Ali bi Audigy SE 7.1 izkoristil moč teh slušalk? Ker sem bral za Zalmana in ste vsi priporočali Audigy 2 ZS (verjetno tudi Audigy 4)!

Hvala in LP ;)

Zgodovina sprememb…

gunserman ::

Nedvomno medusa

frudi ::

Zalman so drek, plain and simple.
za 10 jurjev dobiš tak zvok, kot ga spravijo iz sebe slušalke, ki jih dobiš zraven pralnega praška, so prevelike, pretežke in neudobne. tega sranja ne dam več na glavo pa če mi kdo drug posodi ušesa... :(

kupi samo, če ti kvaliteta zvoka in udobnost ne pomenita prav nič in če imaš za en drek zvočno kartico
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

DrYuri ::

Živjo!
Ravno dons sm dobil tele zalmanove in morm rečt da so res hude! zvok je prov dober in res so dobre za kakšne igre, ker lahko točno določiš smer iz katere kdo prihaja. edina kar me moti je to da nimajo mikrofona, ampak sm že naročil enega prav tako zalman klik zdej jih imam že kakšni dve uri na glavi in me ušesa nič ne bolijo, kar je super. Imajo pa še eno dobro lastnost. ta je, da zadušijo zvok iz okolice in tako slišiš le tisto kar moraš. prav tako ne motiš nobenega okoli sebe, saj se tudi ven ne sliši kaj dosti. sm zelo zadovoljen z njimi.

lp

mit3k ::

Jaz imam logitechove, kaj naj rečem zvok je dober, mic tudi, slaba lastnost tega da ne gredo čez glavo je ta, da se po kakih 2 urah rahlo raztegnejo in začnejo lezti navzdol, kar je rahlo moteče.

Če še koga kaj zanima naj vpraša.

Bramac ^^ ::

Se dve hude slušalke sem najdu: Sharkoon COSMIC 5.1 in Ednet 5.1

Posebnost sharkoon-ih je da ima 8 zvočnikov (2 Subwooferja z vibracijo)..

Zanimajo me vaša mnenja.
LP

mit3k ::

Ma kaj komplicirate z nekimi 5.1 & vibra jajci... raje si poiščite kvalitetne stereo slušalke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376025 (2878) kratos
»

Katere GAMING slušalke kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
294143 (3550) Yohan del Sud
»

Slušalke za igre

Oddelek: Kaj kupiti
233219 (2859) €uro
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132294 (1988) Bobb
»

Katere slušalke z mikrofonom?

Oddelek: Kaj kupiti
172279 (1768) jackorsen88

Več podobnih tem