» »

Alarmno piskanje ! ?

Alarmno piskanje ! ?

ChraseR ::

Pozdrav

Zadne čase se mi dogaja to, da zmeri vsak dan, ko upalim mrzel računalnik, ko pridem v windows (od tam naprej kjer napiše Welcome), mi začne PC speaker al če je še kar not, kar oddajo zvok, piskati kokr alarm. Procesor mam 2600+xp, in je navit na okol 2100-2200 mhz.
Ja pe še nekaj podatkov z Biosa
CPU Temperature 55-56
Alarm T 75
system T 38
Cpu Core Voltage 1,844

Tko da nevem, a mogoče piska zarad tega k pride na 75 ? Sam mislem da je ta temperatura že extreme, in da bi vse procesor že crknil, če bi vsak dan prišel do te temperature. Ali se pač motim ?
hvala

ChraseR ::

Dans sm upalu računalnik, in je že takoj po vklopu začel piskati, tko da segrevanje procesorja odpade. Kaka druga ideja ?

Roych ::

ja, kot sam mogoce ze ves overclockanje ni ravno bistra zadeva.
Sam ce pravis, da ti temperatura ne nagaja probaj ce je z RAM-i vse vredu in ce so priklopljeni kot je treba. Ponavadi piska ravno to. Kaj drugega mi zdaj ne pade na pamet:D :P
Insanity is making me nutz!! ;)

ChraseR ::

Ja, sam to je začelo kar naenkrat delat, in pred tem nism nič šaril po matični, tko da n vem.

cash1970 ::

Res je to malo stara tema,ampak tudi meni se je to začelo dogajati pred 14.dnevi po tem ko smo menjali grafično (radeon 9500 je šel po gobe).Sedaj se vsakič ko prižgeš comp oglasi alarm in potem ga resetiram pa dela...a je kdo že mel take fore?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik nekaj čudno piska - kaj bi lahko bilo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182759 (2426) RuskiSnajper
»

Matična plošča piska, sistem na videz normalno deluje

Oddelek: Strojna oprema
131907 (1679) Person
»

Piskanje PC

Oddelek: Strojna oprema
131870 (1673) AngelOfDeath
»

NF7-S piskanje

Oddelek: Strojna oprema
8895 (668) tec
»

Abit NF7-s in opozorilo za pregrevanje CPUja

Oddelek: Pomoč in nasveti
10829 (668) boom-bar

Več podobnih tem