» »

problem s wmsvc.exe

problem s wmsvc.exe

ivekmat ::

lep pozdrav vsem. mam en problem. na enem compu mi firewall (sygatov) vedno sporoča, da se neka aplikacija wmsvc.exe skuša povezati na neko stran us.jesusfuck....
mot me ker mi skoz vzpostavlja povezavo z internetom, četudi je izklopljena.
noben od programov (ad-aware, antivirus...) ne zazna problema.

tud če dam search to aplikacijo sploh ne najde. mi lahko kdo pomaga??

pa še en majhen prblemček. doma ima mrežo s tremi compi. fora je v tem, da lahko dostopam do diskov drugih računanlikov, če pa grem pa pod omre
no soseščino in pod workgroup ter skušam tam it v sosednji comp, mi napiše da je dostop blokira....

guesti so pa v vseh naštimani. če kdo ve, kje tiči zajec prosim s predlogi.


hvala vsem in LP. IVan

harvey ::

1.wmsvc.exe
Nekaj na to temo je tule
Imaš morda kaj takega inštaliranega C:\Program Files\Xpoint\SAS\wmsvc\WMSVC.exe Uporabi HijackThis. Samo malo previdnosti ne škodi, da ni klikanja kar vsepovprek.

Drugače ko iščeš datoteke je dobro imeti nastavljeno pod možnosti mape, da ti prikaže vse datoteke.

2. mreža
Glede druge težave, pa mislim da sem nekje zasledil, da je je trik v tem da odklopiš in ponovmo priklopiš Simple Share (velja za XP). Seveda z določeno kombinacija ponovnega zagona. Nekaj o tem kako delujejo te zadeve je tule

ivekmat ::

problem z wmsvc.exe sem rešil tako, da sem naložil program SAC32CLI (Od sophosa) in ga zagnal v command promptu. ta mi je našel nekega črva, ki se preiše v vindows update in ga je ful težko zbrisat. tko da tisti k mate win xp in vam se runa program wuauclt.exe mate tega črva, k kao ta program v xp nebi smel biti.

glede mreže sem skor zrihtal, samo še en pc je problem.

hvala za odgovore


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujno! Pomoc pri zaznavi CD-roma!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81589 (1408) pale
»

Win XP users rights

Oddelek: Operacijski sistemi
141351 (977) ToniT
»

Win XP in Cluster Size

Oddelek: Operacijski sistemi
61023 (968) BigWhale
»

Win ME, particije NTFS in velike datoteke?

Oddelek: Operacijski sistemi
51006 (967) krho
»

Težave pri reinštalaciji Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
111482 (1290) Duhec

Več podobnih tem